Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mióta van mediterrán éghajlat...

Mióta van mediterrán éghajlat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 20 évben Angliában és Spanyolországban éltem, néha hazajöttem nyáron de nem figyeltem a változásokat. Most úgy alakult hogy 2 hónapot Magyarországon töltöttem és, hát, ilyen kellemes éghajlaton még nem igen éltem. Spanyolországban hozzászoktam az ilyen időhöz de ott mindig fújt a szél vagy esett az eső, Anglia időjárása meg egyszerűen szörnyű. Viszont február végétől mióta itt vagyok csak süt a nap, meleg van. Nem jó ország ez, de esküszöm visszahozza a kedvem ehhez az országhoz ez a mediterrán fordulat, még az emberek is boldogabbnak tűnnek

ápr. 7. 10:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Várd meg a nyarat, elviselhetetlen.

Pár éve borult fel teljesen az időjárás nálunk.

ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Nincs mediterrán éghajlat. Mi Pest környékén lakunk, januárban -8 fokok voltak (és a december is elég sz*r volt). Ez a tavasz 100 éve a legmelegebb tavasz volt, ki tudja, jövőre milyen lesz.

"az emberek is boldogabbnak tűnnek" - no comment. Persze, tavasznak mindenki örül egy tél után, ebből nem kell mélyebb következtetést levonni

ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor szívás
ápr. 7. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy éve hat fok volt ezen a napon Pesten.
ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Idén kezdődött, korábban ilyen még sose volt.
ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire meleg sosem volt itt áprilisban. Tegnap be kellett kapcsolnom a légkondit. Ez teljesen abnormális dolog. Mondjuk jobb, mint a hideg esős szar idő, de előre félek, mi lesz itt nyáron…50 fok?
ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Minden évben kicsit előrébb lopakodik a hőmérséklet.
ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!