Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vadkempingkezés Magyarországon??

Vadkempingkezés Magyarországon??

Figyelt kérdés

már nagyon sok helyen utána olvastam hogy mégis szabad-e vagy hogyan szabad, de sosem találok egy egyszerű választ.

Az lenne a kérdésem hogy Magyarországon Hol lehet? Hogyan?? Mikor? És mikre kell odafigyelnem?

Köszönöm a válaszokat!



ápr. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Sose kerdeztek meg sehol hogy miert ott satrazok. Mindegy mi a szabaly. Senki se foglalkozik vele.
ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
ápr. 7. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyebkent nem tilos de nem szabad mindenhol. De tenyleg sose lattam meg ellenorzest.
ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetvédelmi területen tilos, magánterületen tilos (természetesen a tulaj beleegyezése nélkül), egyéb területen 24 órát maradhatsz. A gyakorlatban ha a kempingezés alatt csak alvást értesz, azaz este sátrat versz és reggel mész tovább akkor nem lesz gond sehol.
ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen koszonom a valaszt!

Egyébként azon kívül hogy a terulet körbe van keritve vagy tábla jelzi hogy magánterület, honnan tudom eldönteni hogy magánterület??

ápr. 7. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Sehonnét, természetesen. Nyilván nem fogsz GPS-koordináta szerint a Földhivatalnál nyomozni, hogy ki a tulaj, hogy felvedd vele a kapcsolatot ott alhattok-e? Jön a tulaj és nyekereg max. De még sose fordult elő, velem legalábbis nem.
ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ!!
ápr. 7. 23:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!