Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi a reális ára egy 2 fős...

Mennyi a reális ára egy 2 fős autós kempingtúrának Horváthországban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk oda elmenni nyáron, mivel imádunk kempingezni és olcsó megoldás is, kempingekben tervezünk megszállni, és ezt kihasználva gázpalackokon főznénk meg az ételek nagy részét is.

Nem voltam külföldön kb 5 éve, szóval semmit sem tudok az esetleges költségekről, és bár nagyon szeretek utazni 21 évesen nincs is ebben nagy tapasztalatom.

Mennyivel érdemes szerintetek szamolni, mikre figyeljek oda, illetve van-e ami lényegesen drágább/olcsóbb odakint mint Mo.-n?


ápr. 8. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Az egyértelműség kedvéért: saját sátornak bérelnénk helyet a kempingekben, nem faházakat/bungallókat.
ápr. 8. 19:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de ha szerettek kempingezni, akkor lehet, hogy érdemes akár nemzetközi kemping igazolványt kiváltani, mert kedvezményeket adnak bizonyos helyeken. De erről sem tudok sokat mondani. Olvasd el itt a dolgokat: [link]
ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha satrat berelsz akkor is hasznalhatod a kemping konyhajat. Nem kell gazfozovel bajlodni. A jobb kempingeket mostanra kb lefoglaljak ugyhogy siessetek. A vadkempingezes egyebkent szigoruan tilos horvatorszagban. Es nem turistabarat a rendorseg sem.


Az arak nem pofatlanok. Kb mint mo lehet kicsit olcsobb de az igenyszint sokat szamit.

ápr. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi Klenovicára járunk rendszeresen, nagyon jó hely, szeretjük (Horvátországban van). Itt nem túl drága a sátorhely, ha visztek sátrat. Jó, színvonalas, tiszta a vizesblokk, tudom ajánlani.

Linkelem az árlistát:


[link]

ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!