Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ismerőseim, akik Pesten a...

Ismerőseim, akik Pesten a Paulay Ede utcában vennének szálláshelyet, hogyan tudnának BKK-val a legkevesebb átszállással eljutni a Puskás F. stadionba?

Figyelt kérdés
máj. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 jegy kell hozzá. M1 és a Deákon átszállni az M2-re az ott tesz le.
máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5 perc séta a Deák Ferenc tér, onnan az M2-es metró egyenesen oda visz. Az Örs Vezér tere felé kell menni.
máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem rövid utca a Paulay, mint ahogy előttem írták. Ha a Nagymező utcához esik közelebb a szállás és nem tudnak/akarnak sokat gyalogolni az ismerőseid, akkor elmehetnek a Keletihez is 78-as trolival, onnan meg egy megálló a 2. metróval.
máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Én arra gondoltam, hogy a 4-es, 6-os villamossal kezdeni és utána átszállni az M2-re, de a Ti ajánlatotok sokkal jobb. Még egyszer köszönöm!
máj. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!