Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Badacsonytomajban kiadó...

Badacsonytomajban kiadó nyaralót keresek a nyárra 2-3 hétre, segítene valaki kiadó házat, szobát, apartmant találni?

Figyelt kérdés

Hosszú évek (én lassan másfél-, menyasszonyom születése óta, három évtizede) ott nyaralunk. Fiatal pár vagyunk, és gyerekvállalás előtt szeretnénk ott egy szép nyaralást. (Utána is megyünk, de az már más lesz, ugye...)

Badacsonytomaj mindenképpen előny, de ha Badacsony, vagy közeli környékén érhető el valami, akkor sem fogunk összeveszni... :)

Köszönöm a segítségeteket.

Emailben is meg lehet találni ott lent -->


2009. jan. 8. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott éppen nem találtam, de ezen az oldalon keresgélhettek vendégházat, apartmant vagy panziót:

[link]

2009. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos egy sincs, mit én keresnék Badacsonytomajban :( A legközelebbi cserszegtomaji apartman... hm...
2009. jan. 9. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nekem a google arra, hogy "badacsontomaj apartman" kiadott egy rakást. Talán ezzel próbálkozz. :)

2009. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen "Badacsonytomaj apartman"-t akartam írni. :) Bocs.
2009. jan. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat... jöhet még... esetleg ha innen valakinek van valamije, azzal is szívesen kapcsolatba lépek....
2009. jan. 10. 09:25
 6/6 anonim válasza:

[link]

www.badacsonytomaj.inf.hu

2009. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!