Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova költöznétek leginkább...

Hova költöznétek leginkább Pesten?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb hely?

Pesten belül! :) Tudom sokan Szegedet mondanák, de az másik kérdés :)


2010. dec. 25. 21:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nemsokára felköltözünk barátnőmmel, azért kérdezem hogy hova érdemes.
2010. dec. 25. 21:33
 2/16 szamóca. ***** válasza:
100%
13, 14, 7, 5, 6, esetleg 1. kerület.
2010. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. vagy a 12. kerületbe, mert imádom a hangulatukat, a belváros is közel lenne. Jelenleg az 5. kerületben lakom a parlamenttől nem messze, amit szintén nagyon szeretek.
2010. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A belvároshoz minél közelebb (de nem konkrétan belváros) és azon belül amit elbír a pénztárcátok.
2010. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 22. kerületben lakom, ez egy kertvárosi rész, nagyon szép, és nem költöznék be a belvárosba. Itt olcsóbb minden, és amennyiért itt házat tudsz bérelni, belvárosban csak egy kis lakást kapsz. Ráadásul csak 35 perc a villamossal, és bent vagyok a Deák, vagy a Batthiány téren.
2010. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most Törökvészen lakom (2. kerület), az is nagyon szép hely, de igazából szerintem a 2. 11. 12. vagy a 14. kerületben (zugló, kertvárosi részek) laknék szívesen hosszú távon is.

Diákként még az 5. 6. 7. kerületek és a 8.-9. kerületek körúttól duna felőli része, és a 13. kerület jó még, mert közel van mindenhez, könnyű éjszaka hazajutni, és ezek a területek közbiztonság szempontjából is jók. De hosszú távon (évtizedek vagy saját lakás/ház, család) ezekben a kerületekben nem laknék, mert nincs semmi zöld terület, koszos és zajos.

2010. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
XIV
2010. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a 7ker se rossz...én itt lakom és minden a számba van.
2010. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Mi egy éve költöztünk fel a párommal.Zuglóba a Rákosfalvára.Nagyon jó volt abból a szempontból ,hogy nyugis, sok a zöld terület ,nincs szmog és zaj ,de drága volt.Most Zuglóból költöztünk a XI.kerbe egy másfél szobás panel lakásból egy kicsi garzonba. És nagyon jó ,otthonosabb és olcsóbb.És a páromnak sem kell várnia a munka után az éjszakaira. Havi 40 ezret spórolunk télen.

Néz meg ki a tulaj, milyen a lakás állapota! Főleg a nyílás zárókat nézd! Utána kérdezz rá a számlákra ,hogy az előző lakók mennyit fizettek. Mi 5ft-ot spórolunk az albérleten az előzőhöz képest, de a rezsin amint írtam sokat spórolunk! Amibe most lakunk egy személy fent tudja tartani! Nyáron 60ezerft-ból kijön a rezsi és az albérlet. Ha kérdésed van szívesen segítek.

2010. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
XIII. ker., ezen belül Szt. István krt.-tól max. Gogol utcáig bezárólag, Újlipótváros. Minden elérhető perceken belül.
2010. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!