Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen az elet Maltan?

Milyen az elet Maltan?

Figyelt kérdés
Tudnatok infokat,elmenyeket,tapasztalatokat meselni? Minden erdekel! Elore is koszonom a valaszokat!
2009. jan. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2007 nyarán voltunk ott 8 napot. (Meliha Bay-n)

Mi nagyon szerettük, kedvesek az emberek, szeretik a magyarokat. A mi szállodánkban magyar (erdélyi) lány volt a recepciós. Ami szokatlan volt, az az, hogy este 11 után nem nagyon volt élet, nem úgy, mint más tengerparti városokban. A mi repülőnk este 9-re ért oda, mire a transfer átvitt Meliha-ra, és becsekkoltunk a szállodába, addigra 11 óra lett, és sehol nem tudtunk enni. Majdnem sírva fakadtam, hogy haza akarok menni. Aztán a szálloda bárjában kaptam 1 száraz szendvicset. Aztán másnap persze már nagyon tetszett. Napfény, tenger...A kék lagunához feltétlenül menj el! Gozo is nagyon szép. A Popeye Village is kihagyhatatlan. Spielberg ott forgatta a Popeye-t, és ott hagyta ajándékba a díszletet a Máltaiaknak. Hihetetlen szuper!

2009. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, én 3 hónapot voltam kint nyáron, nagyon tetszett, gyönyörű minden, visszahúz a szívem, viszont csak ismerősökkel érdemes szerintem, én egyedül mentem, így aztán mindig új emberekkel ismerkedtem és nem voltak állandó barátaim ott. egy idő után kezdtek a programok unalmassá válni, minden este hatalmas az élet St. Juliansban, de mindig ugyanaz. Jah és mocskos meleg van:D
2009. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szepen koszonom az infokat!

Mar most csomagolnek:)

Az utolso valasz kuldojetol szeretnem megkerdezni, hogy van e tapasztalata kinti munka teren?

Igazabol en is hosszabb idore szeretnek kimenni es erdekelnenek a megelhetosegi lehetosegek. Koszonom!

2009. jan. 28. 09:22
 4/5 anonim válasza:
Tudtok segíteni, hogy melyik iskola által érdemes kimenni Máltára nyelvet tanulni kb. 3 hónapra 16 évesen?Állami iskolába is lehet menni?
2010. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ParKerdes válasza:

ha meg aktualis a sulis kerdes...

kint kn 30-35 anygol nyelvsuli van,erdekes korbenezni melyiket valasztod hely szerinte is, meg hogy mit ad es mennyiert na meg ugye a szallas. ha van penzd mindenkepp probald ki. igen nagy bulilesz z a 3 honap es a lenyeg h nem a suliban fogsz megtanulni angoloull hanem a parton meg a pub-okban...

2011. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!