Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen az élet Pécsen? Úgy...

Milyen az élet Pécsen? Úgy értem milyen a környék, milyenek az emberek? Meg úgy általában. Továbbtanulás szempontjából érdekelne

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha vannak barátaid, ismerőseid itt akkor jó, egyedül szerintem nagyon unalmas, de sok a szép hely, van lehetőség kikapcsolódásra is, jó koncertek, programok vannak, főleg nyáron. Az egyetemi élet meg olyan mint máshol szerintem, aljas ittasodás szorgalmi időszakban és végnélküli tanulás vizsgaidőszakban. Az emberek pedig olyanok mint máshol:P


egy pécsi egyetemista:)

2009. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó hely, könnyen el tudod foglalni magad itt. Sokat nem tudok, mondani, mert itt növök fel ( még folyamatban van) és nekem nem extra, ami másoknak az.


Egy pécsi "őslakos" .


13/L

2010. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!