Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjek egy hétre februárban?

Hova menjek egy hétre februárban?

Figyelt kérdés
Februárban ki kell vennem egy hét szabit,szeretnék elutazni valahova,belföld vagy külföld,de csillagászati árak vannak egy személyre.Hegyvidék termálfürdő érdekelne elsősorban belföldön.
2009. jan. 29. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Nem tudom, az országnak melyik felében laksz, deén az Őrséget ajánlom neked. Mi a nyáron voltunk ott, idén is oda megyünk. Mi Magyarszombatfán laktunk, ez a szlovén határtól 2 km-re van. 11 km-re van tőle Moravsek Toplice, az ott lévő thermálfürdő szerintem egyedülálló, több emeletes medencék... hihetetlen szuper. De közel van hozzá Lenti is, ott is nagyon klassz termálfürdő van.

[link] itt meg tudod nézni.

Kellemes pihenést:)))

Hegyvidék is megvan , meg árak is nagyon barátságosak:)))

2009. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Ha mostanában leszel szabin, akkor az ország keleti felét ajánlom, ugyanis ezen a héten az ország keleti felében felmelegedés, tavaszi idő várható. Ajánlom Hajdúszoboszlót, és ha már ott vagy, a tőle 20 km-re lévő Debrecent is megnézheted. De nem tudom, hol laksz, lehet, hogy pont abban a térségben. Én is a Tiszántúlon lakom. A Dunántúlon ritkán járok, de ott szerintem Veszprém, vagy ahogy az előttem szóló mondta, az Őrség a jó választás. :) Remélem, segíthettem.

2009. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!