Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova érdemes menni nyáron a...

Hova érdemes menni nyáron a Balatonnál ahol tényleg sekély a víz és nincs tele hínárral?

Figyelt kérdés
Kisgyermekekkel mennénk.
2009. febr. 2. 13:14
 1/10 anonim válasza:
100%
A Déli partra, mi pl. Zamárdiban voltunk, ott kilométereket kell gyalogolni, hogy úszni tudj, tehát picikkel ideális. :)
2009. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyerekkorunkban folyton Balatonfenyvesre jártunk, kb. két kilómétert be lehetett gyalogolni, és akkor ott pedig le is lehet feküdni, mert csak pár centis a víz. (ha jól emlékszem odáig a legmélyebb pontja sincsen több, mint 100cm). Hínárra nem emlékszem.


Hozzáteszem, én kb. öt éve voltam ott utoljára, de nem hinném, hogy ez változott.

Viszont Pesttől elég messze van...

2009. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A déli part valóban sekélyebb állítólag! Viszont én tudom ajánlani Balatonalmádit, a strandon van egy rész, ami ugy lett kialakítva, akár a tenger: teljesen kihullámzik a víz, és a picik ott homokoznak/sároznak :) És ez az északiaknak/pestieknek közelebb is van.

Üdv

2009. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Zamárdit javaslom.

Nagyon hosszú, gondozott szabad strand, több helyen játszótér, pici gyerekeknek is megfelelő sekély víz.

2009. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. febr. 2. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az egész déli parton sekély a víz, bárhol jó. Én sok helyen voltam, szinte mindegy, hova megy az ember.
2009. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Igen, valóban a déli part a sekélyebb. Én Balatonlellét ajánlanám, az olyan, mint a tengerpart, végig homokos part :)
2009. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Mi Siófokra járunk. Az Aranyparton szintén vannak homokos részek, a stégeknél max. térdig ér a víz,és még beljebb menve is sokáig sekély. A nagyobbaknak csúzda is van. Az északi része a Balatonnak köves,mély és sok az elkerített, fizetős rész.
2009. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorunkban mi is Balatonfenyvesre jártunk :) Sőt minden évben visszajárunk már felnőttként is. Ráadásul hatalmas szabadstrandja van. Szerintem nagyon szuper hely.
2009. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is balatonfenyvest javasdlom.nagyon jó hely és nem fizetős a strand :)
2009. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!