Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen nevezetes helyek vannak?

Milyen nevezetes helyek vannak?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni hogy milyen nevezetes helyek vannak (leginkább budapest környékén vagy éppen budapesten)? vagy akár máshol is de mindenképpen pest megyében? ugyanis egy napra mennék a családdal kirándulni és nem tudom hogy milyen helyek vannak: kastély, múzeum, tájház vagy valami ahova érdemes elmenni. és azt is szeretném kérdezni hogy hogyan lehetne elmenni ? vonattal ,busszal, hévvel vagy ?? köszönöm a segítséget. remélem tudtok segíteni mert nekem sajnos nincs ötletem. eddig minden évben volt de a tavalyi évben is már nem volt annyira jó mert nem volt igazán jó a hely. idén meg már nincs ötletem. kérlek segítsetek. A zsolesz1029@freemail.hu e-mail címre írjatok és ott akkor tudunk beszélni. köszönöm
2011. jan. 25. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!