Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jövő kéten utazom Budapestre....

Jövő kéten utazom Budapestre. Még sosem voltam ott, mivel vajdasági vagyok. Mik az ottani látnivalók? Margit hídron, a parlamenten, és a Hősök Terán kívül.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Citadella a Gellert-hegyen,de az este szep,amikor ki van vilagitva minden, Vaci utca-Vorosmarty ter, maga a Margit-hid nem latnivalo, inkabb a Margit-sziget, ha plazaba is akartok menni a Westend City Center a legnagyobb a Nyugati palyaudvarnal. Ha valami kerdesed van nyugodtan irj, a belvarosban laktam evekig.
2011. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Városligetben eléggé sok látványosság van.
2011. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Budai várat sem érdemes kihagyni! De lehet, hogy a legjobb, ha felülsz egy sightseeing buszra és azzal körbemész a városban, aztán ha valami megtetszik, akkor kiszállsz, vagy később visszamész!
2011. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Váci utca és környéke, Mátyás templom, Halászbástya, tehát a várba mindenképpen menj fel, Budapest szerintem sötétben nagyon szép, ahogy minden ki van világítva.
2011. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!