Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miskolctapolcán vagy Miskolcon...

Miskolctapolcán vagy Miskolcon mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Jövő hétvégén megyünk a férjemmel 3 napra és szeretnék aktívan pihenni........milyen múzeum, túra........ van, amit nem érdemes kihagyni? Kajáldák is érdekelnek :-D


Köszönöm!


2009. febr. 12. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miskolctapolcán van a barlangfürdő. [link]

Diósgyőri vár. [link]

Lillafürd. [link]

2009. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a barlangfürőt mindenképpen, azt nem szabad kihagyni.

kajálásra én ezt ajánlom: [link]


Nagy hangulatos hely, nagy adagok és egyáltalán nem drága. Érdemes odatelefonálni, mert időnként megrohanják, a kerthelység meg mostanság nem játszik.

2009. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A barlangfürdő mindenképpen, és nekem van egy kedvenc éttermem, Tokyo Étterem a neve, nagyon hangulatos és különleges! Olyan forgó, szalagos kis adagok vannak és azt veszel el, ami tetszik, és annyit, amennyi beléd fér :) Kókuszleves, licsi, ilyen-olyan rák, sült tészta, szusi...nyami :)
2009. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A barlangfürdőt én is csak ajánlani tudom, emlékezetes program az biztos! :) Ott van a Diósgyőri vár, Lillafüred, ahol iszonyat nagyot lehet sétálni gyönyörű környezetben, kisvasút, ami engem 18 éves létemre is elvarázsolt. A kastély szálló egyszerűen gyönyörű, ha nem is alszotok/esztek ott, érdemes megnézni. Ha nyár lenne javasolnám még a vicibiciklizést a csónakázó tavon, de nem hiszem hogy ilyenekre télen lehetőség van.:( Miskolcon a belvárosban is érdemes egy kisebb sétát tenni, gyönyörű a rengeteg szökőkúttal (ami télen megint csak biztos más), de megvan a hangulata annak a résznek! :)
2009. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!!!

A diósgyőri várat tuti megnézzük, nemrég voltunk Lillafüreden, így most azt kihagyjuk, viszont Szilvásváradra elmegyünk!! Igaz, az annyira nem a közelben van, de tuti szép hely lehet!


A Miskolctapolcai bobpálya milyen? Az ilyenkor is működik!

Sajnos a kisvasutak nem működnek még..........legalábbis a neten azt írták.......:((

2009. febr. 16. 07:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásváradon a Szalajka-völgyet érdemes megnézni. Ott van az Ősember-barlang. Kilátó is van. Nagyon finomat is lehet enni (télen lehet, hogy nem :( ). Nagyon finoman meg tudják csinálni a pisztrángot.
2009. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nem tudom mikor mennétek,de ha április és szeptember közötti időpontot választjátok,akkor Lilafüreden a Pisztráng telepet ki ne hagyjátok(ha szeretitek a halat persze)!

Megéri felmenni Szentlélekre is a Látó-kövekhez!

2009. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Előző vagyok :most látom,hogy most hétvégén mentek.Bocsánat.
2009. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!