Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest 9 ker. Boráros tér-...

Budapest 9 ker. Boráros tér- mester utca környéke a körúthoz közelebb eső részén milyen a környék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az Ipar utcáig viszonylag cig.. kisebbségmentes :P De azért flangálnak rendesen a körút fele is, de engem még sosem piszkáltak, pedig nem csak nappal járok arra (gyalog).
2011. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem közepes

nem annyira rossz, mint pl a belső-Józsefváros vagy a dzsumbuj vagy a Mester utca belsőbb része


végülis egész jó környék, a lakások jók, csak esténként már sok "rossz arcú ember" van az utcán

2011. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pár hónapig laktam a Mester utca/Haller utca kereszteződésénél. Nem volt gázos, de azért én inkább elköltöztem onnan. Vann Budapestnek nem drágább ámde jobb részei is.
2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15%

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

Szerinted milyen környék lehet Budapest belvárosa (mindet beleértve, ahol emeletes házak vannak kert nélkül)? Emberek egymás hegyén-hátán, bűzben, koszban élnek, egymás keveredő kajaszagával, és ha egy elfingja magát, 150 idegen röhög rajta... Belvárosba csak azok költöznek, akik nem tudnak vezetni, vagy ha igen, követni akarják a belvárosi szemitákat, akik a benzinpénzen spórolnak. A másik kisebbség külön téma, az tök mindegy, hogy ők miért vannak ott...

2011. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szerettem ott lakni,nyugodt környék, jó a közlekedés, közel van minden, ott a duna... este is nyugodtam haza sétáltam a nagyvárad tér felől,szóval át 'azegészen' ,de soha semmi nem történt :)
2011. márc. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !:) nekem is jó környéknek tűnik.És nem hülyeség a kérdés...mert minden kerület más.És örülök ha válaszol egy olyan ember aki lakott ott és már tapasztalt.
2011. márc. 7. 10:11
 7/7 anonim válasza:
A Lónyay utcában lakom(Borárostól a Belváros irányában). Sokat mászkáltam az >>Üllői út-Ferenc körút-Soroksári út-Ipar utca-Bokréta utca<< közben, és hidd el, hogy ezzel a környékkel semmi gond nincs, a legtöbb régi házat lebontották, a cigányokat kitelepítették onnan, az újépítésüekben inkább fiatal diplomások laknak. A másik rész, ami a Haller utcáig tart viszont már elég veszélyes, ha nem muszáj, ne mászkálj arra, főleg ne este, éjszaka, egyedül.Laknak arra fele veszélyesebb cigányok is, eléggé sok a fiatalkorú cigánybanda. Persze átmegy 1-2 közülük a Körútig, de a Budai elitnegyedeket leszámítva hol nincs belőlük? Remélem segítettem :)
2011. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!