Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Két napos osztálykirándulásra...

Két napos osztálykirándulásra valakinek van ötlete hogy hova menjünk?

Figyelt kérdés
Már év elején kiválasztottuk hogy hova megyünk,de sajnos ez nem jött össze.Van valakinek egy jó ötlete h hova tudnánk menni? ha lehet olyan helyet mondjatok ahol van strand és valami múzeum is. (2 napos)
2011. márc. 21. 19:54
 1/5 anonim válasza:
Szombathelyen van múzeum sárváron ott a fürdő
2011. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sárospatak. Az én nagy szerelmem. Rengeteg látnivaló és strand is van, ami nagyon jó!
2011. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Salgótarján. Az egyetlen föld alatti bányamúzeum ott van, + Somoskői vár + vadaspark

Ma nézegettem Salgótarján honlapját, még több érdekesség is van és a Tourinform irodánál olvastam, hogy segít megszervezni idegenvezetővel is a városnézést.

Én gyerekkoromban voltam ott és még mindig nagyon jó visszaemlékezni a bányára :) Nem mindennap jut le az ember egy bányába!

2011. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rudabányácska, Aggtelek, Zempléni-hegység! Nagyon szép az a hely, és viszonylag kevésbé ismert!!
2011. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi :D

de amúgy én Salgótarján közelében lakok szal sokat voltam már ott :D

2011. márc. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!