Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Osztálykirándulást szeretnénk...

Osztálykirándulást szeretnénk szervezni, csak nem tudjuk, hogy hova menjünk. Valami szép, és kellemes helyet javasolna valaki?

Figyelt kérdés
Egertől nem messze balatonban lakunk, és innen szeretnénk egy kis kirándulást, nem túl drágán, de nem is olyan közel. szerintem 1-2 napos szálással.
2009. febr. 25. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Háát, Szeged, Szarvas, esetleg a hegyek, Tokaj, Aggtelek.... Ez az osztálytól is függ,h mit szeretnétek csinálni.
2009. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Pl Telkibánya (borsod megye)vagy Hollókő csodálatos helyek. Bár az árakat nem tudom de abban biztos vagyok hogy csodálatos helyek.
2009. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam mint amit az első válaszoló írt.De mostanság akartok menni vhova nyaralni?MEt én szegedi vagyok és itt inkább csak nyáron vannak programok,ilyenkor semmi extra.
2009. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek!!

háth igaziból májusba szerintem...

2009. febr. 26. 08:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Balaton északi part. pl. Tihany-Apátság, Keszthely-Festetics kastély, A környéken van a sümegi vár, illetve Nagyvázsonyban a Kinizsi vár.
2009. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek!!

jó ötletek jönnek nagyon :D

2009. febr. 26. 11:18
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Malaga és az alatta levő partszakasz egy sokkal izgibb út lene, közben városnézés Monte Carloban, esetleg előtte Genovában ... Persze ehhez kell egy bevállalósabb jófejebb tanár is ... de mi megcsináltuk, igaz nem kifejezetten osztálykirándulásnak hanem 3 gimiből amolyan vegyes kirándulás volt, aki akart, jött, de nagyon klassz volt. Busszal pedig nem olyan vészes költség ám.
2009. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Miskolc nincs túl messze onnan. Nem tudom, mikorra tervezitek a kirándulást, de a tapolcai barlangfürdő szerintem ilyenkor is nyitva van, és az Avas hegyi kilátóba is fel lehet sétálni. Régen a vadaspark sem zárt be a téli időszakban sem, nem tudom, most mi a helyzet. A belvárosban is érdemes szétnézni, nagyon szép, például átsétálni a Szinva patak hídján, vagy a híres Mancs mentőkutya szobrát felkeresni. Ha jár a kisvasút, érdemes ellátogatni a diósgyőri várba is. A neten meg tudjátok nézni a múzeumok nyitvatartási idejét. Ha érdekel, a www.miskolc.hu oldalon szerintem találtok programot és talán szállást is.
2009. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Telkibánya az tényleg jó, szép, olyan táboros jellegű, de a környék gyönyörű. Lehet túrázni és lehet inni, de sok néznivaló nincs a környéken...

A másik tippem Pusztafalu. Az az Északi-khg. legészakibb pontja, egy hihetetlen jó kis hely, gyönyörű, van a fennsiikon a falu felett egy nagy focipálya, meg át lehet menni Szlovákiába, van ott egy csónakázótó egy órányi gyalogútra, és a szállás nagyon olcsó, a kaja korrekt. Van a tábor területén sok ház, meg szalonnasütő-hely, meg kispatak, meg filagóriák, szerintem nagyon kellemes.

2009. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, majd elmondom a többieknek, és hátha nekik is elnyeri tetszésüket:D
2009. febr. 26. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!