Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van a Börzsönyben olcsó,...

Van a Börzsönyben olcsó, mégis jó szálláshely?

Figyelt kérdés

Két felnőtt és egy 12 éves gyerek számára keresnék olyan szállás helyet, ami elfogadható, és egyben megfizethető is. Nincsenek nagy igényeink, tiszta legyen, és emberi! Nem kell wifi, kábeltévé meg mit tudom én, "fitness welness" csoda. lehessen bringát kölcsönözni, bográcsrolni.

ha esetleg tudnátok ilyen helyet, nagyon megköszönném :)


2011. ápr. 9. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondoltol, de nekem a Szalamandra kempinget ajánlották. Vannak faházak, bográcshely, patak a kempingben. Többet sajnos nem tudok, talán a honlapon találtok infót: [link]
2011. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Üdülni akarok ***** válasza:

Egy tipp, bár medencés és wifis :(


Szokolya - Vilma Vendégház

[link]

2011. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves Üdülni akarok,

köszi a tippet, remek hely! :)

természetesen nem "hátrány" a WIFI és a medence, de az ár (sajnos) prioritást élvez.

köszönöm még egyszer, el tettem a favoritok közé! ;)

2011. ápr. 11. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Vilma vendégházat akartam ajánlani, megelőztek. Tündéri házigazdák, gyönyörű hely, finom vacsik :) Mi januárban voltunk ott.
2011. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!