Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Adjatok tanácsot hogy hova...

Adjatok tanácsot hogy hova menjünk 7végén a barátommal? 2 éve vagyunk együtt! és valami jo programot szeretnék kitalálni!

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Merre felé laktok?
2009. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapest 22. kerület
2009. márc. 11. 13:19
 3/4 anonim válasza:
Nagyon romantikus a Tisza-tó, Budapesttől másfél órányira autóval, de tömegközlekedéssel is könnyen elérhető helyen. Romantikus séta a Tiszavirág ártéri tanösvényen, vagy lovashintózás, termál és wellness.
2009. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hello! Én szaunázni vittem a párom 1 évre mert együtt még nem voltunk, most névnapjára Tropicariumba viszem. Mentem volna oda is ahol összejötünk, de most feljöttünk bpre lakni az meg 100kmre volt. Szerintem te ismered, te tudod hol voltatok már illetve milyen progikat szeret... ha írnál róla jobban tudnánk segíteni, így elég nagy a bőség ; P
2009. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!