Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyaralás kisbabával belföldön,...

Nyaralás kisbabával belföldön, de hova?

Figyelt kérdés

1-2 hétre szeretnénk menni nyaralni 4-5 hónapos kisbabával. Max.120 ezret szánunk rá (2 felnőtt, 1 baba). Nem kell, hogy Balaton legyen, csak legyen medence és tisztaság.

Nem linkekre vagyok kiváncsi (pl. szallas.hu), hanem véleményekre, tippekre. Kolping Hotelt ismerem, de nem jövünk ki 1 hétre se ennyi pénzből.


2011. máj. 16. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

mi is babával vagyunk és megyünk nyaralni.

Gondoltunk Balcsira (dél part), Horváto. Bulgária

Persze kocsival, apartmanban.

2011. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én külföldre nem merek ilyen picivel menni, Balatonnál az északi partot részesítem előnyben, de tényleg mindegy hová, csak legyen medence és tisztaság. :-D
2011. máj. 16. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak a Balatont tudom tapasztalatból,máshol nem tartózkodtunk még ilyen hosszú ideig. Délipartra járunk,Balatonföldvár javarészt. Itt vannak magánházak amiknek a tulajai kiszokták adni a melléképületüket nyaralóknak (komplett konyha mindennel felszerelve,kisfürdő,apró szoba,előterasz). Persze az olcsó nyaraláshoz az kell,hogy szinte mindent amire szükségetek van otthonról vigyetek (mindennemű ruházat,hogy ne ott jöjjön a felismerés,hogy nincs a gyereknek napellenzős satyija,mert otthon maradt. Meg persze kikell fogni az olcsó étkezési lehetőségeket is. Kisboltok helyett pl. Tesco. Strandon vattacukor helyett,más hozott nyalánkság. Stb. Kérdezz ha érdekel még valami! 2,5 éves fiúka anyuja
2011. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A déli part jobb,mert fokozatosan méllyül a víz. Sok helyen homokos is pl.Lelle. Utsó voltam.
2011. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem ragaszkodok a Balatonhoz, sőt...valami belföldi szállodát nem tudtok ajánlani ilyen árkategóriában? Nem vagyok sznobt, csak jobban szeretem, ha a vízhez nem kell a szállástól elmenni, így ha bármire szükségem van, csak fel kell menni a szobába, és van félpanzió.
2011. máj. 16. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi régebben (naaagyon-naaagyon régen) egy hetet voltunk Tatán a Fényes-campingben, ami egyben van a stranddal. Remek volt, a víz tiszta, van babamedence, gyerekmedence, ti is tudtok úszni.

Igaz, kényelmesebb kocsival menni be a városba, de babakocsival is csak egy 15-20 perces séta egyenes úton, és a belvárosban vagytok, ill. van buszjárat a strandig meg vissza.

Mi akkor fillérekért voltunk ott, céges faházban, de amúgy sem egetrengető összeg.

A tóparton vannak éttermek, a kemping területén belül is van egy, meg persze több étkező, szóval főzni sem kell. (Azt hiszem, amúgy sincs konyha), de bolt is akad a környéken több is.


Van panzió is, több árfekvésben és típusban, de azokról nincs tapasztalatom.

2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2011. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
GYULA!! :) nagyon szép város. nagyon jó a fürdője van gyerek medence wellnes rész minden szupi :) kerestek 1 jó apartman-t van nagyon sok :)
2011. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!