Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyi idő alatt lehet körbete...

Mennyi idő alatt lehet körbetekerni a Balatont?

Figyelt kérdés

Nekem egy kis 24-es kerekű kempingem van. Nem tudom, hogy kibírná egy mezei kemping, ami mondjuk új az utat? 22-ért vettem :D. Esetleg jártatok már a Balaton körül biciklivel?

Szegedi lány vagyok, de felvinném a cangát vonaton odáig. Lehet, hogy barátnőm is jönne, neki is valami összerakott cangája van :). Szóval eléggé mezei biciklisták vagyunk :).


2011. máj. 21. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy magazinban olvastam: 1 hetet ajánlanak kisebb pihenőkkel, helyi szállásadóknál megszállva.
2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam a neten, és tényleg hosszú idő. Gondoltam, hogy hosszú idő lehet, ezért is akarok akkor inkább valami kisebb szakaszon menni. Melyik szakaszt ajánlanátok? Jó bringás vagyok, de elég szarul tájékozódom, szal valami olyan kéne:D, hogy a hülye is megértse :D, oké, nem vok hülye, meg olvasok én kressz táblát, de ha valami rafkós dologról van szó, még lehet, hogy ott alszom a bozótban:D.
2011. máj. 21. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:

a déli partot válaszd, szebb, jobb, frankóbb bicikliutak, s kevesebb hegymászás.


az északi oldalon Badacsonytomaj körül felmegy a bicikliút a hegyre.... oda az alföldhöz szokott kempingesnek nem ajánlok bicajtúrát.


amúgy rendes biciklivel 1 nap alatt is körbe lehet tekerni, de ha valaki csak tekerni akar egész nap mint a hülye, az ne is menjen a balcsira. kb 3 nap a min, ha látni is akarsz valamit, s nemcsak menni.

2011. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja az utolsó vagyok, s melelsleg tapasztalatból lököm, veszprémi vagyok, s rengeteget bicajoztam már a balatonparton.
2011. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a Velencei tavat körbetekertük egyszer egy fél nap alatt és még fürdésre is jutott idő. Nem lehet eltévedni, ki van táblázva végig.... ha esetleg valami rövidebbet szeretnétek :)
2011. máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ohhh :))))))) A velencei tó nagyon jól hangzik. Ott még sose voltam :D:D:D. Ez jó ötlet :D:D. Na, ez nagyon jó ötlet. Fél nap alatt végigtekertétek? :D Ez nagyon tetszik :D:D. Köszike. Utánanézek. Már régebb óta gondolkodom a Velencei tavon, mert az idei évig mégcsak azt se tudtam, hogy lehet benne fürdeni :S...

Láttam azóta képeket róla :), és nagyon szép. Kösziiiiiiiikeeeeeee :D:D.

2011. máj. 21. 23:37
 7/12 anonim ***** válasza:

A kempingbicaj nem hosszútávra való!!


Ha mégis azzal mentek,

nem nagyon fogod tudni másra használni majd az alfeledet!!!

2011. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon nagyon kényelmesen is max. 3 nap
2011. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk kényelmesen a Balaton 3,5 nap volt. Fürdeni is tudtunk. Mindig a kemping strandján fürödtünk, mert ott nem féltettük (annyira) a cuccokat.

Amúgy nagyon egyértelműen ki van táblázva. Nem lehet eltévedni. És nagyon sok biciklis tejeri körbe, ha valami gondod van, akkor segítséget kérsz. Amúgy térképet is lehet venni, amin a kempingek is láthatók, de szerintem felesleges. Minden olyan egyértelmű, és kempingek is nagyon sűrűn vannak.

2011. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én sokat le tudok tekerni :D. Tény, hogy a kempingbicaj nem olyan gyors :D, dehát ez van. Drágább bicajra nem volt pénzem, és ennek van egy nagy előnye, hogy rendkívül könnyű.

Köszike a válaszokat :).

Négy napra gondoltam én is, amúgy. Eredetileg egy napot terveztem, de aztán rájöttem,hogy ha már kifizetem a borsos vonatutat, ami nem csekély összeg, akkor inkább tovább ottmaradnék, mert nem hinném, hogy drága lenne a szállás. Mondjuk sátorom nincs:D,de én speciel elalszom a földön is, mert hálózsákom meg van. Mondjuk én inkább valami faházra gondoltam.

2011. máj. 22. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!