Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencén megmaradt a szabadstr...

Velencén megmaradt a szabadstrand?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
meg
2011. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ujjééé! Köszi.
2011. máj. 27. 09:26
 3/10 anonim válasza:

Köszönöm a kérdést, én is kiváncsi voltam rá ^^


kedvenc helyem, nagyon sokat jártam oda. Még annyit kérdeznék hogy a lopások mennyire gyakoriak? Vagy van valami értékmegörző szolgáltatás?

2011. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném, hogy melyik szabadstrand, mert 3 is van, de gondolom, hogy az Ifiről lenne szó. (Másik kettő: Tóbíró és Velencefürdő-Cserje.) Az Ifi Strandot elkezdték felújítani. Én úgy tudom, hogy készen van, de igazából kétes információk keringenek róla. Az biztos, hogy július közepéig át kéne adni mindenképpen. Akkor 39000 Forintért egy lezárt területű tábornak kell ott lennie. Ha nem lehet, akkor a tábor tulajdonosának hatalmas kártérítést kéne fizetni, amit senki nem akarna. :D Én július 22-től 24-ig lennék a környéken. Kíváncsi leszek a végeredményre.
2011. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az Ifiről érdeklődöm. De a másik 2 merre van és milyenek?
2011. jún. 29. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
A Tóbíró pont az Ifi mellett, északnyugatra található. (Jobbra. :D) Szinte egyben van vele. Nem tudom, hogy azt átépítik-e. Azt hiszem, hogy ott van a wakeboard-pálya. A Velencefürdő-Cserje Strand értelemszerűen Velencefürdőn van, az azonos nevű vonatállomás mellett. (Velencefürdő: Velence délkeleti része, üdülőtelep.) A szabadstrandokon kívül 2 fizetős strand van: a Velencei Vízi Vár és a Velence Beach. Előbbi a Tóbírótól északnyugatra, az M7-es autópálya mellett található. (Ám nem közvetlenül a Tóbíró Strand mellett van, mert köztük található egy kemping.) Északi strandnak is nevezik. Ott is van csúszda, ami az Ifi Strandról is látható. (Kék színű.) A Velence Beach strand Velence és Gárdony határán található, a Velencefürdő-Cserje Strandtól balra. Teljesen mellette van. Egyiktől át lehet úszni a másikhoz, de a fizetősnél karszalagot kap az ember, amit figyelnek. :D
2011. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy milyenek. ^-^ A Tóbíró és a Cserje KB ugyanolyan, mint amilyen az Ifi volt. (Az Ifit most átépítik sznob műtengerparttá. -.-) A velencefürdői strandok annyival jobbak, hogy sokkal jobban parkosítottak, és gyönyörű kilátás tárul elénk a szemben lévő hegyekre. *-* Én imádom azt a környéket. Az északi strandot nagyon modernnek mondanám. Ott van minden jó dolog és szépen ki van építve. Nagyon nem ismerem, de füves környezet van ott is. (Nem műtengerpart. ^-^)
2011. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ! :)
2011. jún. 30. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)) Ám helyesbítenem kell a Velence Beach-ről: helyette idén Velence Party Rendezvény Strand van, ahol koncerteket rendeznek. Tudtommal ingyenes.
2011. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Újra helyesbítenem kell. :D Bocsi, de most rákérdeztem hivatalosan. A tavalyi fizetős Velence Beach-et kettéosztották: bal feléből lett a Gárdonyhoz tartozó Tó Party Rendezvény Strand, ami fizetős. A másik felét hozzácsatolták a Velencefürdő-Cserje szabadstrandhoz, így idén ingyenes Velence Beach van, ami ráadásul sokkal nagyobb. :D
2011. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!