Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Margit-sziget jó hely randira?

A Margit-sziget jó hely randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátomnak szervezek egy meglepi együtt töltött napot...Nézegettem a botanikus kerteket de nem annyira találom jónak, vannak olyanok amik egyáltalán nincsenek rendeben tartva.Ezért gondoltam a Margit-szigetre.Valahogy úgy képzeltem, hogy körbenézünk (mert még nem voltunk ott sosem), aztán piknikezünk.Szerintetek ez jó hely erre?Mások is szoktak piknikezni meg ilyenek?A Japán kert különösen érdekel, szerintetek az elég színvonalas az átlaghoz képest?Egyszóval érdemes elmenni?

Köszi a választ!


2011. máj. 29. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok!!!
2011. máj. 29. 21:07
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kössz....
2011. máj. 29. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de türelmetlen vagy...


Hát a Margit-szigeten túl nagy a népsűrűség, de ha ez titeket nem zavar, akkor jó, főleg, ha még nem voltatok ott.


A zenélő kút körött rendszeresen napoznak és fekszenek tömegével a népek. De csendesebb bokrok is vannak, ha ... :-)


Sajnos sok ott a szúnyog, de ha bírjátok.


Japán kert az melyik is?

Van ott rom, víztorony, mini állatkert, zenélőkút, strand, bár lehet a vége fele japánok is kertészkednek, passz hirtelen.

2011. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A japán kert a zenélő kút után van azt hiszem, egy halastó körül.
2011. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!