Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Le szeretnék menni Balatonakal...

Le szeretnék menni Balatonakalira vonattal. Azt tudom, hogy mindenképpen át kell majd szállnom. Hogy jobb? Ha Veszprémben, vagy ha Kelenföldön szállok át?

Figyelt kérdés

Légvonalban Veszprém logikusabbnak tűnik.De nem tudom.Tapasztalatok? Minden jól jön :)

A félreértések elkerülése érdekében, már voltam vonattal elég sok helyen.Nem ismeretlen ez az utazási forma (:

Köszönöm szépen!


2011. jún. 15. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, Győrből indulnék :)
2011. jún. 15. 19:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Celldömölkön szállj át. Arra a leggyorsabb. Kilométerben is kevesebb. Kelenföldig totál felesleges lenne felmenni :) Az plusz 100 km :) legalább.
2011. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
győrből indul közvetlen buszjárat is a balaton minden pontjára kb.
2011. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
balatonakalira is indul közvetlen buszjárat, de sajnos csak napi egyszer ha jól emlékszem. Amugy ha lemész vonattal veszprémbe, onnan is indul busz akalira, kb oránként
2011. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint győrből akaliba közvetlen buszjárat
2011. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a vonat válogass:


[link]

2011. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Celldömölk felé menj

onnan lesz közvetlen vonat, vagy ha még cell után vállalod, hogy átszállsz tapolcán is, akkor Győrből kétóránként mehetsz így két átszállással és lesz végig csatlakozás

2011. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!