Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk osztálykirándulás...

Hova menjünk osztálykirándulásra? Olcsó helyek előnyben!

Figyelt kérdés

Középiskola harmadikosok vagyunk,ha anyagilag nem jön össze,akkor ez az utolsó osztálykirándulásunk.A tavalyi oszt.kir nagyon jól sikerült,mégis lehetett volna jobb.Olyan helyet keresünk ,ami:

-olcsó

-Borsod-Abaúj-Zemplén megye környékén lévő megyéktől ne legyen messzebb

-az átlagos felszereltség megteszi

-legyen 3x-i ellátás

-benti mosdó,wc

-és ez csak extraként:ne legyen nagy létszámot befogadó hely,mivel elég széthúzó a banda,ezért nekünk az kell hogy össze legyünk zárva,akkor jó a buli

-ja és természetesen lehessen hangosan zenét hallgatni,meg ilyesmi,a tulajdonosok ne legyenek "szigorúak",mivel volt ahol este 11-kor takarodót akartak fújni,hát nem jött össze nekik XD

Várom a ti osztálykirándulásos élményeiteket is.Írjatok akkor is,ha a feltételek nem mind teljesülnek.A legjobb lenne,ha konkrét helyeket is meg tudnátok adni.

Köszi minden válaszolónak!


2009. márc. 23. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is harmadikban mentunk utoljara kirandulni, mert negyedikben nem tudtuk kisporolni a szalagavato es ballagas miatt.


En nagyon ajanlom Pusztafalut, itt a szethuzas kizart, es hatalmas bulikat lehet szervezni. A kornyezo falvakba pedig at lehet kirandulni, akar gyalog is (pl. Hollohaza - porcelangyar).


www.oregbence.hu


A masik otletem Eger, ott nem voltam osztalykirandulason, de szerintem szuper jo hely.

2009. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippet,az első nagyon jónak tűnik

Eger 40 percnyire van tőlünk, szal az nekünk nem újdonság, de azért köszi ezt is :D

2009. márc. 24. 17:55
 3/7 A kérdező kommentje:

húú helyesbítek: ez nem nagyon jónak tűnik, hanem egyszerűen KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY!!!!!!!!!!!!!!

Komolyan ennél jobb nem is létezik sztem!

Köszi még 1x

2009. márc. 24. 18:02
 4/7 A kérdező kommentje:
persze azért irjatok
2009. márc. 24. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Van szálláslehetőség és étkezési lehetőség is. Közelben van strand, Nagyatád város, és sok szép más látnivaló:-)

2009. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. ápr. 11. 00:46
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Én konkrét helyet adok neked!

Gyertek Aggtelekre a Panoráma Üdülőbe!

Nézd meg a fényképes ajánlatot a www.aggtelekpanoramaudulo.ewk.hu oldalon és továbbítsd a többieknek is.

Amennyiben tetszik, hívd az elérhetőségek valamelyikét vagy írj emailt.

Üdv:Kubikati

2013. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!