Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Télleg van cápa a balatonban?...

Télleg van cápa a balatonban? : O (alul a link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 21. 11:30
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
100%
Akkora hülyeség...Én ma is fürdötem a Balcsiba,tegnap is és tegnap elött is,és egész nyáron fogok.és semmi különleges nincs benne.Meg ekkora hirről a hiradó is beszámolna.Ki az aki ezt a baromságot elhiszi?!Balaton mellett élek,csak tdnám ha jönne oda egy cápa -.-
2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
32%
Igen van, bikacápa, ez tényleg egy cápa! talán ha néznétek discovery-t abban is volt, hogy ez a cápafaj feltud úszni a folyókon és képes megélni az édesvízben is!
2011. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
100%

Előfordulása


A bikacápa kifejezetten sekély vízi faj, a melegebb vizeket kedveli. Előszeretettel tartózkodik a csupán néhány méter mély partközeli vizekben. Különösen kedveli a folyótorkolatok zavaros, kevésbé sós vizeit. A cápák világán belül szinte egyedülálló tulajdonsága, hogy képes elviselni a legszélsőségesebb sótartalom-ingadozást is. És bár nem édesvízi cápa, mint a folyami cápa (Glyphis glyphis), alkalmazkodik az édesvízhez, és mélyen felhatol a tengerbe ömlő folyókon. A Dél-Afrikában lévő Zambézi folyóban is gyakran látták, innen kapta az egyik nevét. A föld legbővizűbb folyójában, a Brazíliában található Amazonasban több mint 4000 km-re az óceántól is fogtak már ki bikacápát.

Ez a cápa megeszi a halakat, lábasfejűeket és akár a tőle kisebb cápákat is. A folyókban megtámadja a csukákat, harcsákat és más ott élő halakat. A 4 méterre növő bikacápák elejtik a kisebb kajmánokat is.

2011. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
Vki esetleg nem tudja mi a videóban szóló zene címe? Bocasi az Off-ért! :D
2011. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
hogy lenne már cápa a Balatonba?? először én is elhittem de igazuk van azoknak akik azt írták hogy nem lehet se írni se linkelni vajon miért az is hülye aki emiatt nem akar elmenni a balcsira grat annak aki unatkozik és nincs jobb dolga annál minthogy ilyen szarokkal hülyíti a népet
2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
a zene címe requiem for a drem de remixbe jobb:)
2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:

jún 20.-án írták hohy : Pont ma voltunk és lááttuk ahogy kihalászták!

Jún 20-áőn én is ott voltam és semmi nem volt :'D

2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

jún 20.-án írták hohy : Pont ma voltunk és lááttuk ahogy kihalászták!

Jún 20-án én is ott voltam és semmi nem volt :'D

2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Katiecatie válasza:

ez nagyonfless:D hülyeség.:D

de az emberek akik a videóhoz kommenteltek kajak ilyen hülyék vagy ők is csak paráztatják a népet?:DD

2011. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Ez mekkora hülyeség!Ha lenne benne cápa már rég csináltak volna minden parthoz egy védő hálót amin nem szabadna túlúszni és ott nem lenne semmi bajod a hálón belül meg akkor fokozottan 20percenként kéne járnia egy vízi ellenőrnek hogy megnézze nincs e a közelbe egy cápa(radarral)Meg akkor a híradóba is bent lenne!Pont ezt nem mondanák be!Magyarország legnagyobb és legkedveltebb üdülő helye és pont arról nem értesítenének minket? És a túristák honnan tudnák??Szánalmas aki ilyet kitalált:D
2011. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!