Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szombathelyen három nap alatt...

Szombathelyen három nap alatt mit érdemes/lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel utaznék, és még sosem voltam ott, így nem is tudom, mi található ott. Nemcsak a slágerhelyek érdekelnek, ha tudtok egy jó éttermet, cukrászdát, érdekesebb múzeumot, az is jöhet, de emellett kíváncsi lennék a főbb nevezetességekre is. Előre is nagyon szépen köszönöm.
2011. jún. 24. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom h mivel jöttök? Vonattal v kocsival? Ha vonattal akkor már egyből az állomásnál kezdjétek a nézelődéseteket, most renoválták és nagyon szépre sikerült.Majd szépen besétálni a Főtérre, és ott elkorzózni egy darabig.Találtok ott sok kis fagyizót, kis vendéglátó teraszokat.Onnan átsétálni a Székesegyházhba, megnézni a sok szép épületet körülőtte. A Smidt múzeumot, az udvaron a mi kis villamosunkat.Majd elkell jutni a csónakázótóhoz, a strandra, uszodába, termálba.Közel vannak egymáshoz. Beszélgetni az itteni emberekkel, szerintem igen segítőkészek és igen udvariasak. Ők is fognak nektek segíteni az itteni látványosságok bemutatásába.Jaj, a skanzent majdnem kihagytam. Az lenne az igazi ha a Savária karneválra tudnátok jönni,akkor van itt igazi "élet" Ám bármikor jöttök, biztos jól érzítek majd majd magatok. Kivánom, h még az időjárás is legyen a kedvetekre való és máskor is viszavárunk Bennetek.Hát röviden csak ennyit,ha még van egy kis szabad idötök akkor Kőszeget se hagyjátok ki.Az egy csodálatos kis "ékszerdoboz". Az én rokonaim így bucsúztak tölünk h Szhely arról híres h mindig fuj a szél és örökké zúgnak a harangok
2011. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj hát ez igazán nyálcsorgatós bemutatásra sikeredétt, meg is jött a kedvem azonnal :-) Már nagyon régóta szeretnék eljutni. A leírtak mellett Sárváron még megfürdünk egyet és teljes az élmény :-)
2011. jún. 25. 06:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudjátok ez már nyugat! Hiába is mondod h nyálcsorgatós, ám ha negetív élményeket akarsz akkor menjetek inkább keletre. Mit szerettél volna mit írjak? Hogy az utcasarkokon késsel hadonászó alakok vannak és este nem ajánlatos egyedül kimenni. Azért ez még nem igaz, de előfordulhat. Persze itt is vannak szerencsétlen hajléktalanok akik erőszakosak, kunyerálnak és büdősek,de a többség nem ilyen. Sárvárról csak azért nem írok mert a végén még azt is "lehúzód" Inkább vegyél egy turista kalauzt ott többet tudnak mint én itt.
2011. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy, vagy mit hisztizel?! Totttálisan félreértetted, mert a nyálcsorgatós dolgot arra értettem, hogy teljesen meghoztad a kedvem az egészhez, mert nagyon tetszett, amilyen lelkesen írsz róla. Ennyi. Jézusúristen!!!!
2011. jún. 26. 02:50
 5/9 anonim ***** válasza:
No comment!!!
2011. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te kezeltesd magad :D Aggszűz... Mindegy, én attól még megnézem ezt a várost és jól fogom érezni magam. Bár ha ilyen pszichopatákkal van tele......
2011. jún. 27. 06:21
 7/9 anonim ***** válasza:
:))), Na most erre mit mondjak?
2011. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

LOL xDDD most szétröhögöm magam rajtatok!!!xDDD


Kérdező:szerintem tanulj meg fogalmazni !!!és szerintem ne kétértelmű dolgokat írj :)


Válaszoló te meg ne hisztiz nem vagy 2 éves vagy igen???


Amúgy Szombathely nagyon jó hely biztos jól érezted magad :)

2012. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, ti mind hülyék vagytok?! Azon mi kétértelmű, hogy nyálcsorgatós???!!! JÓ SZÁNDÉKKAL írtam, mert valóban egy jó leírás lett, meghozta a kedvem. Ha azt írtam volna, hogy nyálas, akkor az már mást jelentett volna. És főleg, hogy meg is magyaráztam utána, hogy tetszett a bemutatás... ti készek vagytok faszom :S
2012. márc. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!