Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Bösztörpusztán idén is lesz...

Bösztörpusztán idén is lesz most hétvégén magyarok találkozója. Érdemes elmenni? Jó program lehet családilag?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Érdemes menni, ha szeretsz kicsit közelebb kerülni a természethez.

Ha szeretsz látványos, vagy épp népies játékokat látni, Koncerteket hallgatni


Ha szeretnél ismerkedni a régmúlttal. Ha szeretnél ismereteket szerezni, hogy ezt miképp kamatoztathatod a jelenben / jövőben.

2011. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lehet menni családdal is.

Az én gyermekeim (4 és 7 évesek) nagyon élvezték.

Arra viszont számolj, hogy nagy terület és hihetetlen sok ember van ott. A kicsikre valakinek mindig figyelni kell, mert könnyen elkavarodnak.

2011. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ahogy én láttam:

Mezítláb mászkáltam egész nap. Finom ételeket ettem. Feleségemnek vettem egy szép népies jellegű ruhácskát. Meglepődve hallgattam a hangosbemondóban, hogy épp milyen elvesztett értéktárgyat lehet átvenni amegtalálónál. (Fényképező, mp3játszó, táska, telefon, pénztárca(!), és miegyebek.)

Egyszerűen segítőkészek és jóindulatúak ott. Nem tudom, hogyan lehet ez, de így van. Boldogság töltött el ott lenni.

2011. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!