Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen helyeket, látványosságo...

Milyen helyeket, látványosságokat, esetleg programokat ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Budapesten,olyan helyeket keresnék,ahova egy nagyobb csoporttal,osztállyal is el lehet menniés egy jó kis délelőttöt lehet eltölteni,(olyasmi,mint Városliget,Gellért-hegy) vagy valami program,kiállítás,ami a jövőhéten esedékes és érdekes lehet.(12-14 éves korosztály!)Arra is gondoltam,hogy libegővel felmehetnénk a Halász-bástyához,de ha tudtok még ilyen programokat,várom az ötleteket:) (jövőhét hétvége) Nagyon hideg idő esetén,valami kiállításra,beltéri programra gondolok.
2011. okt. 21. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit én javasolni tudok, az az hogy menjetek fel a budai várat megnézni azt mindenképp érdemes mivel nagyon szép a kilátás. Javaslom a Budai vár alatt lévő sziklakórházat amit a 2. világháború és az 1956 os forradalom idején használtak érdemes azt megtekinteni mert nagyon érdekes dolgokat lehet ott látni. Akkor javasolnám a terrorházát is bár az idősebb korosztálynak való ezt nem tudom. Akkor a parlament megtekintését is jó ötletnek találom. Ajánlani tudom még a természettudományi múzeumot és a közlekedési múzeumot is. Én elég sok fővárosi múzeumot végig jártam már de én azokat tudom javasolni amit felsoroltam mert szerintem azok elég érdekesek főleg a ti korosztályotoknak.
2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!