Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A barátnőm hétfőn jön haza...

Adam934 kérdése:

A barátnőm hétfőn jön haza Londonból. Esetleg gondot fog neki okozni a havazás?

Figyelt kérdés
Nem MALÉV-es géppel jön hanem vmi Klm/royal Dutch Airlines társasággal. Ugye a hétfői kisebb havazás nem fog gondot okozni a leszállásnál és nem lesz semmi baj a levegőben sem? Eléggé aggódok érte nehogy a levegőben a gépen lerakódjon a sok vízcsepp és odafagyjon és tudom hogy ez komoly aerodinamikai gondot tud okozni. Valaki nyugtasson meg hogy nem lesz baj!!!
2012. febr. 3. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
tudom a google a barátom de semmit nem találtam ezzel kapcsolatban
2012. febr. 3. 19:08
 2/9 anonim ***** válasza:

kész vagy....lerakódás keletkezik minden gépen de ez főleg télen van ezért van óriási jégmentesítő autó...


nem fog lezuhanni,de persze benne van a levegőben...

2012. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bánomisén ***** válasza:
Ha engedik Londonban felszállni a gépet, akkor biztosan olyanok az időjárási viszonyok Bp-en és az egész úton is, hogy biztonságosan repülhetnek. Ellenkező esetben nem is engednék felszállni a gépet.
2012. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-ik írta jól. ha felszállhat akkor le is szállhat, ha nem akkor leszállítják másik országban és ott éjszakázik, de azért általában ilyen rövid távnál már felszállni sem engedik ha nem tud leszállni.


Hogy nem malév géppel jöpn még nem tuti hogy ferihegy fogadni tudja, mert malévnak nem csak gépei vannak, hanem alkalmazottjai akik a reptéren dolgoznak, és ha nekik nincs fizu akkor nem dolgoznak. KLM pedig a 2-re jön, így eltudom képzelni ha nagy a kaka akkor az sem jön.


De szerintem megoldják mint mindent, és jönni fog.

2012. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Igaz egy Amszterdami átszállással jön, de most már megnyugodtam :)))
2012. febr. 3. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: a földi kiszolgálást nem a Malév végzi, hanem a Celebi. Semmi közük egymáshoz.
2012. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, eddig még minden gép földet ért - vagy így, vagy úgy.
2012. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A leszallas egy kicsit razkodos lehet ha nagyon felhos de semmi extra.csak ugy megsugom hogy skandinaviaban telen allando fagy van, most eppen -30 es ugyanugy megy a legikozlekedes mint mindig... jah es meg valami repulo magassagban nyaron is minuszok vannak fent barhol a vilagon..
2012. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog gondot okozni.
2012. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!