Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szereted Budapestet?

Szereted Budapestet?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel ott születtem és laktam is pár évet ezért nem mondom hogy nem szeretem, de inkább csak néha visszamenni jó, ott lakni huzamosabb ideig már nem szeretnék.
2012. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Dzsungelben nem tévedek el úgy mint ott. :D
2012. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Megvan az előnye és a hátránya is, mint minden településnek.

Ott születtem és ott nőttem fel. Ismerem, mint a tenyeremet, otthonosan mozgok, hazai terep, satöbbi. Ezért mondjuk, hogy kedvelem, de nem életvitelszerűen. Nem szívesen megyek Pestre és ha tehetem, soha többé nem költözöm vissza.

2012. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát... Falusi vagyok, így ha van mellettem egy olyan, aki nem téved el ott, érdekes ott sétálgatni :) szóval szeretem
2012. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
24%
Én nagyon szeretem Budapestet. Sajnos falusi vagyok, de nagyon szeretnék ott lakni.
2012. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát én nem nagyon.. Gyönyörű hely, tény és vaéó, de nem mindenhol.

A közlekedés valamilyen szinten iszonyú. Lehet, hogy nem vagyok túl emberbarát, de amikor ott közlekedem, akkor jónéhány embert felrúgnék legszívesebben. Nem vagyok tömegközlekedési párti, de rákényszerülök: oda járok iskolába.

Ha autóval megyek, akkor szinte mindenhol parkolóórák vannak, és a díja a szerintem rengeteg.. főleg a mostani benzin - és gázolaj árak mellett.

Viszont minden megtalálható fővárosunkban, azt biztos. Kaphat onnan az ember hideget, meleget egyaránt..

Elsősorban a budai része gyönyörű a várnál, de a belváros se semmi, de a Blaha és környéke nem a kedvencem.

Laknék-e ott? Soha. Legfeljebb tanulmányaim érdekében, de azt sem feltétlen.

2012. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira sok arca van ennek a városnak, hogy nem lehet egyértelműen szeretni vagy utálni. A belvárost például rühellem a rossz levegője és az elavult épületei, meg a bűnözés túlzott mértéke miatt, a Duna-partért se vagyok annyira oda, de a külső, kertvárosi részei szépek, meg a kilátás a Citadelláról. A budai rész kevésbé van beépítve, így az is jó hely a kikapcsolódásra, kirándulásra.
2012. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
UTÁLOM
2015. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlölöm...
2018. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!