Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol készült ez a kép BP-n?...

Hol készült ez a kép BP-n? Hogy jut oda?

Figyelt kérdés

fel kell mennem BP-re (messze lakom) és gondoltam körülnézek. mivel szeretem a turákat, ezért a szép tájakat is. ezért érdekelne hogy készült ez a kép, és hogy jutok oda?


[link]



2012. márc. 23. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Balogh Edina szinésznőt. Ő van a fotón.
2012. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Gellért hegyen, a Citadella alatt.
2012. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudom, ő van a képem. itt a video is [link]


de köszönöm a segitséget, akkor a gellért hegyre mindenképp ellátogatok :D

2012. márc. 23. 20:44
 4/6 anonim válasza:

Feltételezem, hogy vonattal mész oda. :)

Keletiből: felszállsz kettes metróra Déli pályaudvar irányba, Széll Kálmán téren vagy Déli pályaudvaron átszállsz a 18-as villamosra, amiről leszállsz Szent Gellért téren. Vagy Batthyány térig mész kettes metróval, ott átszállsz 41-es villamosra. Ha szeretnál gyalogolni, akkor 24-es villamossal Keletitől menj Haller utcáig, ott szállj fel a kettes villamosra Jászai Mari tér irányába, Fővám téren leszállsz, átgyalogolsz a Szabadság hídon.

Nyugatitól: felszállsz a négyeshatosra, elmész Borárosig, ott átszállsz a kettes villamosra (az a híd alatt van), leszállsz Fővám téren, átgyalogolsz a Szabadság hídon. Vagy Nyugatinál felszállsz a hármas metróra, Kőbánya-Kispest irányába, Deákon átszállsz kettes metróra, felszállsz Déli pályaudavr irányába, a fent már leírt módon jutsz a Szent Gellért térre.

Délitől: 18-as villamossal.

Remélem, tömegközlekedésre gondoltál, sé tudtam segíteni.

Miután elértél a Szent Gellért térre:

Ha szemben állsz a Gellérttel, jobb oldalt tőle vane gy utca, azon elindulsz a jobb oldalon, és néháyn méter után fel tudsz menni egy úton, végig, szerintem akármerre mész, mindenképpen a Citadellánál jutsz ki. Sötétben még szebb :), de olyankor nincs világítás az ösvényen, csak közben a parkokban, elég értelmetlen módon.

Amúgy a várból is hasonló a kilátás, oda 16-os busszal tudsz felmenni, ami Széll Kálmán térről indul.

2012. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huha, köszönöm, ez most jol jött :D
2012. márc. 23. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
4. mindent leírt, ahogy meg lehet közelíteni :) Kivéve a legegyszerűbb módot. Ha a Keletibe érkezel, szállj fel a a 7-es (vagy 73-as ill. 173E) buszra, azzal el a Móricz Zsigmond körtérig, ott pedig fel tudsz szállni a 27-es buszra, ami felvisz a Gellért-hegyre, és akkor nem kell gyalog felkutyagolnod (bár szép, az igaz).
2012. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!