Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kirándulós, városnézős, vagy...

Kirándulós, városnézős, vagy fürdőzős program? Észak-Dunántúlon olcsó szállás 2 főre, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Barátnőmet szeretném meglepni egy hétvégi utazással, tömegközlekedéssel mennénk, ezért Észak-Dunántúl a cél a közelsége miatt. Semmi nagy igényünk nincs, egy bakonyi kirándulás, élményfürdőzés, vagy városnézés között gondolkodtam, de 2 napos program lenne az igazi, és szállást még nem találtam.


10 000 Ft-ot szánnék kb a szállásra, és az útiköltségre.


2012. ápr. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt: www.szallas.hu

Pár ezer Ft-ért már vannak szállások a Bakonyban.

2012. ápr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] Nézd meg ezt a linket, szerintem nagyon jó ajánlat, elhelyezés kétágyas standard szobákban, bőséges reggelit tartalmaz

PLUSZ+: Fejenként 1db egész napos Demjén fürdő belépő

PLUSZ+: Díjmentes minibár fogyasztás (egyszeri feltöltés)

PLUSZ+: Cifra istálló és Kocsimúzeum belépő

PLUSZ+: 2 óra kerékpár használat

PLUSZ+: 1 óra biliárd

PLUSZ+: Ingyenes parkolás

PLUSZ+: Díjmentes WIFI internet használat

Remélem mire megnézed lesz még foglalható csomag. Egyébként május 3.-tól július 4.-ig, használható fel, de ezek ott is le lesznek írva.

2012. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi arra nem figyeltem, hogy Észak-Dunántúlra mennétek, de most jött hírlevélben ez az ajánlat, s gondoltam ha kirándulni , élmény fürdőzni van kedvetek ez ideális, de lehet akkor nektek messze van.
2012. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, a jövőben még hasznos lehet!
2012. ápr. 28. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!