Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szentesiek! Szeretitek a várost?

Szentesiek! Szeretitek a várost?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek a városunkról. (meg hogy mennyi szentesi van itt gyakorin :D) Amúgy nem szentesiek is írhatnak, akik voltak már nálunk! Köszi
2012. máj. 30. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én Kecskemét mellett lakom, de szemezek Szentessel mivel közel van. Tegnap néztem buszköltséget, az sem annyira vészes. Most már csak kellene találnom valakit, aki ismerkedne/barátkozna.:)
2012. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Itt születtem, itt élek, nem hiszem, hogy tartósan tudnék máshol élni, attól függetlenül, hogy úgy érzem, ebben az országban Kecskeméttől délre már semmi munkalehetőség, fejlesztés és hasonló nem jut.


Csodálom, hogy aki itt azt írja, hogy Kecskemét mellett lakik és szemezget Szentessel. Tessék, de jól gondolja meg, miből fog itt megélni.

2012. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Barátkozás céljából szemezgetek Szentessel. Munkám Kecskeméten sincs jó ideje már.
2012. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, kedves kérdező, te is tősgyökeres szentesi vagy, esetleg csak idesodort az élet? Mióta élsz itt, és neked hogyan tetszik a város és az itt élő emberek?
2012. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hódmezővásárhelyen nincsenek munkahelyek, Szentesen vannak?
2012. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely van, csak kevesebb, mint ahányan dolgozni szeretnénk. :)))

(A rendszerváltás után bezárták a ruhagyárat, a kontaktát, a maradék kontavill. tizedannyi embert tud foglalkoztatni, hála a 4Mancs-nak a Hungerit is kénytelen volt elküldeni pár száz embert. Egyéb nagy cégeket mint a megyei vízmű stb. feldaraboltak, rengeteg ember került utcára, kilábalási lehetőséget nem látni)

2012. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én itt élek, és itt is nőttem fel, de nem különösebben. Egyszerűen nem lehet itt mit csinálni. Csak egy szegmens igénye van kielégítve, a többi ember meg unatkozik.
2012. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tősgyökeres szentesi vagyok 14 éve. Mivel akkor születtem. :) Én szépnek látom a városunkat, munka szempontjából még annyira nem látok bele a dolgokba, de az biztos, hogy nem túlontúl sok a lehetőség. Szeretem nagyon ezt a helyet, sok emlék köt ide és persze minden rokonom itt él. Jól érzem magam és majd esetleg itt szeretnék elhelyezkedni későbbiekben is. :) Amúgy barátkozni vágyók nyugodtan írhattok :)
2012. máj. 31. 19:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy azért jó a városunk szerintem, mert elég igényes, és nem is az a pici kis hely, de nem is az a hatalmas, hogy eltévednék itt, hanem olyan pont jó! :) Jók a városi programok is és szerintem az emberek nagy többsége barátságos.
2012. máj. 31. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért jó érzés ilyesmit olvasni városunkról különösen egy tinitől. Köszi.

(Majd én is megpróbálom így nézni és ilyennek látni, hátra nekem is sikerül még)


Abban igazad van, hogy van itt minden: mindenféle sportolási lehetőség (vízilabda, úszás, tenisz, kajakozás a Tiszán, horgászni a Tisza élő- és holt-ágain, sőt mostmár külön halastó is van, napi jeggyel. Persze szállások is vannak, aki itt akar pihenni) Van itt minden, csak a munkahelyek száma kevés egy kicsit. :))))

2012. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!