Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyhogy ennyire leuppankant...

Hogyhogy ennyire leuppankant hely lett Budapest? Mintha visszamentünk volna a 60-as, kommunista évekbe, olyan állapotok vannak.

Figyelt kérdés

Iszonyat gáz az Andrássy út környéke, mindehol omladozó vakolatok, csövesek vannak. Egyedül a Váci utca környéke és az 5. kerület tűrhető. A BKV állapota csapnivaló. Trolikból 40 éves Ikarus buszok járnak, azok, amik a kommunizmusban is, metróból úgyszintén. Sőt, ez a metró valami agyrém: olyan hangos, hogy szinte már fülsüketítő. Hogyan bírják ezt a pestiek nap, mint nap elviselni? A MÁV állomások kaotikusak, főleg a budafoki, kelenföldi állomás: utóbbin a WC felirat és a nyíl festékspray-vel van felfújva a falra, mintha egy gagyi graffiti lenne.


Ekkora a nyomor ebben az országban? Nem sűrűn járok Bp-re, utoljára talán 4-5 éve voltam, azonban nem gondoltam volna, hogy ennyit romlik. A mindehol érezhető bűzről, pöceszagról nem is beszélek. Levegőt sem lehet kapni.


2012. jún. 19. 11:58
 1/7 anonim válasza:
Azért mert ez Magyarország. Mit vársz tőle. Nincs pénz semmire, mert a politikusok hülyeségekre költik. Sose lesz ebből az országból semmi. Minél elöbb el kell innen húzni külföldre.
2012. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én is épp ezt tervezem, hogy elhúzzak. Ez egy élhetetlen ország, az is marad.
2012. jún. 19. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért hidd el nekem hogy Budapesten is vannak szép,felújított helyek..

Ha nem vesszük figyelembe a turisták által kötelezően látogatott helyeket akkor London és Párizs sem szebb,jobb Budapestnél. Londonban van olyan hely,ahová véletlenül betévedtünk,és a víz folyt rólam mire kiértünk.Igazi getto negyed,.Borzalmas házak,ahol sok helyen ablakok sincsenek már, omladozó vaklatk,iszonyú falfirkák,és az úton mindenütt injekciós tűk,és használt kotton gumik sokasága. Párizs néhány kerülte hasonlóképpen borzalmas..

Ha majd lesz más nagyobb városokhoz összehasonlítási alapod, már nem is fogod Budapestet olyan koszosnak,öregnek látni..


Csak megjegyzem Rió de Janeiro és Mexikóváros messze túlszárnyalja Budapestet ha koszról, omladozó épületekről van szó..Mexikóvárosban van olyan kerülte ahol csak maszkban lehet közlekedni,annyira rossz a levegő..Szó szoros értelemben a felszivárgott emberi szart ami az emésztőből feljön azt szagolja az ember. El se hinnéd milyen büdös van ott.

2012. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak nézd meg mondjuk a budapesti és a párizsi vagy müncheni vasúti pályaudvart. Van egy kis különbség. Nincs húgyszag, fekáliaszag, nem dzsuvásak a vonatok, hanem tiszták.
2012. jún. 19. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A párizsi vasútállomáson kis híján egy hányáson csúsztam el..Szóval nem különb..

A vonatok csak azért tisztábbak mert nem állami tulajdonban vannak hanem különböző cégek tulajdonában van.Ezért is drágábbak annyira külföldön a vasút jegyek.

Ha egyszer magán vállalatok kezébe kerül a vasút akkor a magyar vasúttársaságok is figyelni fognak a vonat tisztaságára,és minden másra. Ugyanis ez lesz a drága vasútjegy ára.

2012. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hidd el, Magyarországon állami pénzen is csak a lenyúlás lenne. Nézd meg pl a Hospinvest esetét. Megáncég csinálta a kórházat, jó sok adósságot csinált, és tönkrement.


A magyar egy ilyen nép. Lop mindenhol, ahol csak tud. Vagy nézd meg a magántelekom cégeket, micsoda sarcokat szednek be. Kb tízszer annyi egy SMS és perc, mint Ausztriában.

2012. jún. 20. 09:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs, a mondat elején azt akartam írni, hogy: magánpénzen is ugyanúgy lenyúlás menne.
2012. jún. 20. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!