Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonszárszón a strand...

Balatonszárszón a strand közelében van ingyenes WiFi elérhetőség?

Figyelt kérdés
Megyünk nyaralni és szeretném vinni a laptopomat, mert szeretnék netezni.

2012. júl. 16. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Imádom amikor a nyaralás már arról szól hogy ott is netezzünk.... Amikor én régen mentem nyaralni még 15 évesen akkor még a mobiltelefon is viszonylag nagydolognak számított idehaza, és bizony nem is vittem magammal mert nyaralás arról szól hogy elfelejtsük az otthoni dolgokat és kikapcsolódjunk. Én tavaly vittem először laptopot nyaralásra eddig sosem vittem. És akkor is csak azért vittem el mert az én drága főnököm csak úgy volt hajlandó elengedni ha neten keresztül megtudok írni néhány dolgot, szerződések, számlakivonatok és még sorolhatnám. Szerencsére volt olyan rendes és nem strapált le csak tényleg a vészesen fontos dolgokat kellett megcsinálnom, de sajnos sok olyan program volt amit még nem tudtam csinálni csak a meló miatt. Amikor a párom bent úszkált a vízbe a húgommal meg anyámékkal addig én a parton a kispadon ülve gépeltem a szerződést.... Élmény volt így nyaralni semmi pihenés nem volt csak annyit fogtam fel hogy más környezetben vagyok. Nem szemétkedni akarok veled de ha 1 hétig kibírnád gépezés nélkül jobban éreznéd magad. facebook meg ingyen van telefonon.
2012. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne aggódj nem akarok én egész nap a neten lógni, csak néha, amikor egyedül vagyok, akkor szeretnék híreket olvasgatni, plusz a sporteseményeket nyomon szeretném követni, ennyi. :)
2012. júl. 16. 19:38
 3/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekel.
2013. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!