Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol tudok olcsó szállást...

Hol tudok olcsó szállást foglalni Budapesten a belvárosban egy éjszakára 3 főnek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 13:58
 1/4 anonim válasza:
Nem igazán belváros, de olcsó! Maglódi úti illetve Gyömrői úti munkásszálló. A Maglódiban voltam már, tiszta, normális környék, szomszédban van egy Lidl, úgyhogy nem haltok éhen se. :) A Gyömrőibe most hétvégén szállok meg. Arról nem tudok tapasztalatot írni. Ha így beírod a gugliba, akkor megtalálod mindkettőt. Telefonon mindent elmondanak.
2012. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!
2012. aug. 25. 15:25
 3/4 anonim válasza:
A Maglódi úti munkásszállót bátran ajánlom, ha Pesten alszom, akkor mindig oda megyek. A Gyömrői úti hagy némi kívánnivalót maga után... Tavaly nyáron egy alkalommal szálltam meg ott. A felújított rész valóban gyönyörű, igényes. DE! Amíg el jutsz arra a részre! Mintha egy hajléktalanszállón mennél keresztül! Borzalom...
2013. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, ki és mikor járt ezen a Maglódi út 17 szállón, de manapság semmiképpen nem ajánlom. Hacsak nem szeretné valaki kockáztatni az egészségét és szeret piszkos ágyban mások által (is) összekoszolt ágyneműben aludni. Persze a viszonylag olcsó ár van,akinek ezek ellenére is lakhatóvá teszik ezt a helyet...
2015. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!