Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik az az utazási iroda,...

Melyik az az utazási iroda, amelyiknél nem kell kifizetni az utazási költséget (pl. ha vonattal elmegyünk Bécsbe), hanem csak az adott területen a belépőket kell megtéríteni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen utazási iroda, amelyik ingyen utaztat???
2012. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt ugy hivjak, hogy egyeni szervezes. es a belepoket nem az udazasi irodanak fizeted, hanem a penztaros neninek/bacsinak.
2012. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc akar lenni? :D
2012. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy vicc e, vagy sem. :D Amikor hallottam róla, én is furcsának találtam.

Amúgy tényleg arról van szó, hogy pl. szegeden laksz, és vonattal felmész a fõvárosba. A vonatjegy ingyen van. A pályaudvarra küldenek buszt, az pedig oda visz, ahova az utazási irodával egyeztettünk.

2012. okt. 11. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt igen nehéz elképzelni, de, ha tényleg van ilyen, írd már meg légyszí, hogy hol! :D
2012. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!