Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A hévízi tóban télen is jó...

A hévízi tóban télen is jó fürödni, vagy brutál hideg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 20:06
 1/9 rémuralom ***** válasza:
A hévízi tó meleg. Télen is, nyáron is. Csak ha kijössz belőle, akkor fogsz kegyetlenül fázni.
2012. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, télen is lehet benne fürdeni, bár nem olyan meleg, mint nyáron.
2012. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Fedett rész is van?Vagy oda kell orvosi beutaló?
2012. dec. 18. 00:08
 4/9 anonim ***** válasza:
A tó közepén van fedett rész, ahonnan ki is lehet úszni a szabadba. Nem kell beutaló.
2012. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hideg, de csak lassan tudsz kimenni, hozzá kell szokni azért. Viszont (főleg ha hó van) nagyon megéri, nagyon szép.

Nem kell beutaló.

2012. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tó kint most 25 °C-os, bent meg még néhány fokkal melegebb, általában 31-32 °C. A város weboldalán mindig kint van az aktuális külső hőmérséklet. És ahogy a többiek is írták, érdemes kint is fürdeni, főleg télen :) örök élmény!
2012. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi egyszer úgy csináltuk, hogy a fedettben voltunk, jó melegben, majd mentünk ki. Hát érzetre eléggé hideg, de ha hozzászoksz akkor nem vészes. :)
2012. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja meg én mindig félek a tavirózsáktól.
2012. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aki uszkált már a tóban, mondja már el, nem volt béka vagy sikló? Én parázok hogy a lebegés közepette egyszer csak felbukkan mellettem egy. Oda a relaxnak...tuti sikitva menekülök ki.
2015. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!