Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hétvégére elutazom Budapestre...

Hétvégére elutazom Budapestre vidékről. Mit érdemes magammal vinnem? Félek valamit elfelejtek.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól,h hol fogsz lakni, de a legfontosabb vmennyi készpénz, és a bankkártyád!:) Ruhák, vállfa, piperecuccok, vmi kis bérlettartó,ha pl vennél 24 órás jegyet,h a zsebedbe tehesd, ne kelljen a pénztárcádból kihalásznod minden alkalommal:D

Ne hagyd otthon a telefonod és a töltőjét se!!:)

És vigyél fényképezőgépet,ha a telefonod kamerája nem a legjobb!

(Én a biztonság kedvéért hordok magammal paprika sprayt is,ha egyedül megyek vhova, de nem csak a fővárosban, vidéki kisvárosban is nálam van, ha tudom,h sötétedés után is mászkálni fogok.)

A legjobb, ha átgondolod, milyen helyekre fogsz menni, ott mire lehet szükséged, és listát írsz ezekről, bepakoláskor pedig kipipálod,ami már bent van!;) Nekem ez válik be,mert különben a fele cuccot itthon hagynám minden alkalommal:D

2013. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!