Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mondanátok néhány helyet,...

Mondanátok néhány helyet, ahova egy 35 fős osztállyal lehetne menni kirándulni?

Figyelt kérdés
Május 31-én szeretne menni a szombathelyi osztályom (35 gyerek) egy 2-3 napos osztálykirándulásra, valahova Nyugat-Magyarországra gondoltam. Tudnátok mondani egy olcsó, jó helyet ahol lehetőleg valami faházban vagy olyan külön épületekben lennénk hogy lehessen este mászkálni az osztályfőnök tudta nélkül?:)

2013. jan. 24. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
köszi, ezen az oldalon már néztem, de nem találtam olyat ami tetszene :/
2013. jan. 27. 15:31
 2/4 anonim válasza:

Szőny? Komárom mellett van, faházak vannak, ilyen kempingféle sátrak nélkül, ami egybe van építve egy stranddal. Elég nagy a terület. Mi tavaly ott voltunk, nagyon élveztük. Vízipisztoly híján palackokkal locsoltuk egymást, meg fürödtünk, hajnalban meg így az egész osztállyal kiültünk egy padhoz és beszélgettünk :)

Hazafele úton pedig megnéztük a Monostori erődöt.

2013. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Előző vagyok. Nem lett túl egyértelmű az a "kempingféle sátrak nélkül". Úgy értettem, a terület ilyen kempingféle, csak ugye sátrak nem kellenek :D

Közben a honlapját is megtaláltam: [link]

2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, jó helynek tűnik:)
2013. ápr. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!