Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 3-4 napos nászútra mennénk 5...

3-4 napos nászútra mennénk 5 hónapos terhesen Észak-Magyarországra. Melyik 4 csillagos kismamabarát szállodát ajánlanátok, ahol voltatok is már, nyugis, csendes, nem zsúfolt, a környéken látnivalókkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit értesz azon, hogy kismamabarát?

Mi voltunk Parádfürdőn az Erzsébet Park Hotelben. Nagyon jó volt, igaz akkor még nem voltam várandós. Nyugodt, csendes, közelben autóval és gyalog (Ilona-vízesés) látnivalók (Eger, Mátra).

Esetleg Szilvásváradon a La Contessa ill. Lillafüreden a Palota Szálló.

2013. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ezeket a hoteleket néztem én is neten, csak érdekelt volna, hogy aki járt már arrafelé, milyennek találta ezeket a hoteleket. kismamabarát alatt arra gondoltam, hogy ne csak wellnessezni lehessen, meg erdőben (kullancsok között) kirándulni, hanem legyen mondjuk a hotelben yoga, meditáció, relaxációs, kultúrális programok, és valamilyen város közelében legyen. :)
2013. ápr. 27. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Akkor nézd meg az Oxigén Hotelt Noszvajon. Van jóga, meditáció. Közel van Eger, Szilvásvárad, Hortobágy, Tisza-tó.



www.oxigenhotel.hu

2013. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2013. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!