Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen idő van most Magyarorsz...

Milyen idő van most Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én Angliában élek, és tegnap elő kellett venni a kabátot, mert nagyon hideg lett. Munkába menet a kezem is lefagyott úgy fáztam. A szél kis híján levitte a fejemet is. Már nagyon elegem van, hogy május közepe és még mindig nagykabát, hosszú nadrágot viselünk. 2 hét múlva megyek haza nyaralni egy kicsit. Nyugtassatok meg, hogy otthon jó meleg van..
2013. máj. 10. 20:30
 1/8 anonim válasza:
A Dunántúlon 20 fok felett van a hőmérséklet, Tiszántúlon ennél több.
2013. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de jó nektek.. Szerinted 2 hét múlva és júniusban is lesznek 20 fokok??? Nagyon remélem..
2013. máj. 10. 20:38
 3/8 anonim válasza:
Hajdúbiharban nagyon meleg. Jól leégtem ma is. :) napok óta 30fok körül.
2013. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ma jó idő volt de holnap már viharos idő lesz.Az éjszaka folyamán "elromlik" az idő itthon is .Jön a vihar
2013. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

www.idokep.hu Itt megnézheted azt hol hány fok van a hőtérképen a felhéképen meg azt hogy hol milyen éppen az idő, hasznos kis oldal ez.

Most jelenleg Esztergom mellett olyan kellemes 23 fok van, talán már hűvösebb de holnapra mondja a rossz időt.

2013. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kellemes 20-25 fok volt ma Budapesten.

Egyébként tényleg nem értem.. Mi a büdös francnak jönnek és írnak a egy kérdésre ha nem is a kérdésre válaszolnak?? Minek kell kötekedni? Tényleg ez teszi boldoggá őket? Kedves kérdező. Az ilyen hülyék miatt ne húzd fel magad.. Én mindig azt mondom, hogy ennél nagyobb öröm ne érje az életüket, hogy másokkal kötegszenek. Talán azért ilyenek, mert mindenki más így bánik velük, és nem tudják hogy kell normálisan viselkedni..

2013. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 21:33

nem unod még?? mert én unlak ám nagyon.. na menj máshová játszani, én nem vagyok rád kíváncsi... ezennel veled befejeztem..

2013. máj. 10. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
szenne egtem ma a strandon. 28 fok volt budapesten
2013. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!