Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltatok már osztálykirándulás...

Voltatok már osztálykiránduláson Szentendrén a Pap szigeten?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Van ott valami fürdő? Milyen programok vannak? Milyen ételeket csinálnak?

2013. máj. 11. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk, bár nem most, már régebben. A szálláson volt egy medence, és a medence falánál volt egy mászófal, amire föl lehetett mászni, és három méterről ugráltunk a vízbe. Amúgy faházban laktunk, de ha valaki akar, vihet sátrat is. A kajára nem emlékszem
2013. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt!! A Környék szép, igaz este a portás nem enged ki, de 1 üveg vodkáért bárit. Van közelben spar. Duna gyakorlatilag a házak mellett van. Kaja sima rántott husi-hasáb. Most már van a skanzen illetve egy dunai hajóút kötelező!!
2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 7 éve voltam ott osztálykiránduláson, de mi úgy mentünk, hogy első nap megnéztük Visegrádot, délután mentünk Szentendrére a szállásra, cölöpön álló faházakban aludtunk, közvetlenül a Duna mellett volt. Vacsorára mi is rántott húst + krumplit kaptunk, reggelire meg tojás rántottát. Mi nem nagyon járkáltunk ott este sehová, mivel még csak 6.-osok voltunk, nem piáltunk még akkor :D Egyébként kimentünk éjfél után a wc-be és beragadtunk mert be lett csukva az ajtó, de kilincs meg nem volt benne. Kiengedett a portás :D Én jól éreztem ott magam. em volt hideg a faházakban. Fürdőt azt nem tudom, hogy van-e. 2. napon megnéztük a skanzent meg a marcipánmúzeumot, ami nagyon jó + sétálhattunk. Nagyon szép ott a Duna mellett.
2013. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!