Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Eger közelében, vagy akár...

Eger közelében, vagy akár heves megyében merre éri meg elmenni egy kisebb-nagyobb kirándulásra, túrázásra? Szalajka völgyet mondták sokan, Szilvásváradon, esetleg ilyen romantikusabb helyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 15:50
 1/1 anonim válasza:

Szilvásváradot ajánlanám én is:) Ott sok mindent lehet csinálni, a kisvonatozástól a lovaglásig. A Szalajka-völgy pedig nagyon szép szerintem, biztosan megér egy kirándulást. Eger mellett, Szarvaskőnél pedig lehet túrázni, nem megerőltető, ha csak néhány órára szeretnétek kimozdulni, akkor ajánlom.

Ott van még esetleg Gyöngyös( múzeum, Orczy kastély) környéke, ahol szintén több látnivaló akad. Mátrafüred, Sástó (bob pálya,kalandpark) ,illetve Mátraházától gyalog föl lehet menni a Kékes tetőre.

Gyöngyösről Mátrafüredre a kisvasúttal is el lehet jutni. Mátrafüred önmagában is szép szerintem, ott is van múzeum, el lehet menni túrázni ott is, sétálgatni az erdőben.:)

2013. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!