Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Gyermekem után magasabb...

Gyermekem után magasabb összegű családi pótlékot kapok. Az utazási kedvezményt hogy vehetem igénybe, ha már nincs velem a gyermek?

Figyelt kérdés
A Magyar Államkincstár kiadta a hatósági bizonyítványt. Gyermekemet a városba hordom be óvodába. Amikor együtt megyünk, megkapjuk a 90 %-os kedvezményt, de amikor onnan jövök haza, vagy megyek érte, egyedül vagyok, teljes térítést kell fizetni. A buszon azt mondták, a Polgármesteri Hivatal adjon ki igazolást, de ők erről nem tudnak. Én sem találok erre vonatkozóan semmilyen jogszabályt vagy iránymutatást. Tud valaki segíteni? Milyen jogszabály alapján és milyen nyomtatványt ad ki a Polgármesteri Hivatal? Vagy más adja ki?
2008. júl. 15. 14:52
 1/1 anonim válasza:
Nálunk a buszokon ki van téve h a magassabb összegű csp-sek csak a gyermekkel való 1ütt utazáskor kaphatják meg a kedvezményt..
2009. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!