Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Falusi szálláshely vs. Wellnes...

Csipi88 kérdése:

Falusi szálláshely vs. Wellness szállodák? Ki mit részesít előnyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy ki milyen típusú szállást választ szívesebb itthon. Mi szerint választja az egyiket illetve a másikat(mi a legfontosabb tényező a választáskor).Ha kort és települést is írnátok megköszönném!

2014. febr. 10. 15:27
 1/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Attól is függ hova készülsz. Mi voltunk már panzióban, szállodában vendégházban is.

Mindegyik jó volt.


Leginkább a külön fürdőszoba, és a reggeli a fő szempont nálunk, és persze az ár. Volt már olyan, hogy a wellness szálloda nem jött ki drágábbra, mint egy panzió/vendégház.


Ha kényeztetésre vágyunk inkább saját medencés wellness szálloda. Ha aktívabb pihenésről van szó, akkor jó a vendégház, panzió is.


Mivel már vannak gyerekek, így a gyerekbarátabb szállások jöttek képbe az utóbbi időben.


30-as Bp.

2014. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták kb. Néha ez, néha az. Ha lustulni akarunk, akkor wellnes szálloda, reggeli-vacsora svédasztalról, víz, ebéd utáni szieszta. Néha falusi szálláshely, akkor azért nálunk is elvárás a külön fürdőszoba meg a reggeli. Utána meg mászkálás-kirándulás. Épp valami ilyet keresek tavaszra, ahol állatok is vannak, nem mutogatóba, hanem ahol állatot tartanak, lehet etetni.

Mindkettőt tervezünk idénre. 30+ 2 gyerekkel, Budapest mellett

2014. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Esetleg tudnátok segíteni ennek a kérdőívnek a kitöltésével? Köszi [link]
2014. febr. 11. 12:53
 4/8 aHermann ***** válasza:

Off:

Kitöltöttem a kérdőívet.

Mi a különbség a kérdőívben a szálloda és a hotel között? Ugyanaz a kettő.


A kelet-magyarországi régiós szállásoknál jó lenne, ha többet is meg lehetne jelölni.

Mi voltunk már ott vendégházban és szállodában is.

2014. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kitöltöttem, és nekem is a szálloda és a hotel volt furcsa. Szerintem ugyanaz a kettő.
2014. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha megtévesztett a kétféle fogalmazás, én nem vagyok turisztikai szakember, úgy értesültem, hogy a kettő között van különbség, de ez a kérdőív szempontjából nem is olyan lényeges, inkább a két véglet ami érdekelt.Mégegyszer köszönöm a kitöltést!
2014. febr. 12. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Én inkább megyek egy családias panzióba minthogy egy szállodába menjek nyalatni a hátsóm :)

mellesleg vannak helyek ahol igen barátságosak,és sokkal olcsóbb a wellneszezés és nyugisabb a környezet.

mellesleg egy csomó kis családias panzió kapott támogatást erre arra,szóval rendesen fel vannak szerelve jakuzzival szaunával meg egyéb dolgokkal.

2014. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! És programok tekintetében, hogy állsz?
2014. febr. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!