Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen város Hódmezővásárhely?

Milyen város Hódmezővásárhely?

Figyelt kérdés
Milyen az álláslehetőség, szórakozási lehetőség, városvezetés, látnivalók stb
2009. dec. 12. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt elég sok mindent megtalálsz.

mivel foglalkozol, úgy könnyebben tudok álláslehetőségekről írni. Kicsit olyan mint egy nagy falu, este szinte kihalt. a belvárosban van több szórakozóhely, lehet táncolni mennni, van beülős hely is.

Kérdezz ha valami konkrétabb érdekel, vag ynem találtad meg a honlapon, igyekszem válaszolni.

2009. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem, itt lakok mellette. Azért nem olyan kicsi az, viszont tényleg nagyon kihalt tud lenni. Például nyáron, vasárnaponként szinte senki nincs az utcákon, máshol nemigen láttam még ilyet... :S

De sok bevásárlóközpont van, minden megtalálható, viszont állás nemigen van.

Szórakozási lehetőség: Nem sok, ha jól tudom, van néhány disco, van strand, kirándulási lehetőség Mártélyon (szinte minden vhelyi itt van hétvégén :D). Ezzel nagyjából elmondtam a látnivalókat is. :p

Városvezetés: nulla.


Ja, és rengeteg biciklis van, úgyhogy autóval csak nagyon óvatosan lehet közlekedni (úgy is hívják, hogy kis-Saigon).


Az emberek "ö" betűs tájszólással beszélnek, és kicsit furcsán néznek az "e" betűvel beszélőkre... Szóval nem "ettem", hanem "öttem", kenyér helyett gyakran "könyér", "elmegyünk" helyett "elmögyünk". :)


A közbiztonságra én azt mondanám, hogy nagyon jó. Jó, előfordulnak bűnesetek, de ha jól tudom Vhely a 2. (?) legbiztonságosabb város. Az emberek figyelnek egymásra.

2009. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a szomszéd faluban lakok de mi szeretjük Vásárhelyet. Szinte mindent el tudok ott intézni ...ha meg nem akkor 20 perc alatt Szegeden vagyok busszal is! Munkahely sajnos ott sem sok van:(
2009. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a 2. hozzászóló városvezetési meglátásával viszont nem értek egyet, szerintem igencsak fejlődik a város, de ne vesszünk össze, mint sok minden, ez is attól függ melyik párt oldalán állsz vagy nem állsz :)


Amit talán még nem mondtak el, az az hogy elég sok iskola közül lehet választani, ha kisgyerekkel költöznél.

LÁtnivalókhoz még az Állattenyésztési napok mindenképpen hozzá tartozik, ez minden évben Szt György napkor szokott lenni, rengeteg állatot lehet nézni, sok program van ilyenkor, a kicsik nagoyn szokták élvezni, de a nagyobbaknak is jó szórakozást nyújt.

Aug 20 körül szoktak koncertek lenni (könnyű és komolyzenei egyaránt), a Fekete sasban gyönyörű bálteremben bálozhatsz. A belvárost most tervezik újítani, van rengeteg tamplom, azokat is érdemes megnézni.

2009. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
15:33-as: Nem tán te is mártélyi vagy?
2009. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én Maroslelén élek!
2009. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Á, már majdnem azt hittem, hogy van itt még valaki innen. :)
2009. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló akkor te még nem jártál Szentesen :D itt nem csak vasárnap kihaltak az utcák :D
2009. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, igazad van... Szentes az más tészta. :D
2009. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Én se mártélyi vagyok, viszont ott nyaraltunk a nyáron és szuper volt!!!

Még olyan széles utcákat, mint Hmvásárhelyen, itt a Dunántúlon sehol nem láttam! A rengeteg biciklis is meglepő. Jó volt felétek!

2009. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!