Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sopronban milyen az adventi...

Sopronban milyen az adventi vásár?

Figyelt kérdés

Haverommal úgy gondoltuk elmegyünk egyik nap. Mennyivel kisebb, mint a győri?

Esetleg szóba jöhet még Szombathely is, vagy Veszprém? Szerintetek megéri elmenni?



2014. dec. 9. 15:51
 1/6 anonim válasza:
Veszprémibe szerintem nem érdemes menni...mondom ezt úgy, hogy veszprémi vagyok :D Székesfehérvári , győri sokkal szebb pl.
2014. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fehérvárin és a veszprémin nem voltam. De a veszprémi nem olyan jó állítólag. Győri szép, soproni sem rossz, de nekem személy szerint a szombathelyi tetszett a legjobban. Igaz tavaly voltam ott, idén nem, de nem hiszem, hogy sokat változott volna. De az abszolút nyerő a bécsi. :D
2014. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. dec. 10. 13:41
 4/6 anonim válasza:

Sopron nagyon nagyon hangulatos! :)

Programok is szuperek. (szórakozó helyek is nagyon jók ilyenkor körülötte)

;)

F/19

2014. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szombathelyen a Főtér teljesen fel van díszítve, a vásár is itt van, zene, forralt bor, színpadon mindennap műsor, óriási adventi gyertya, minen van, sok pad, szépen felújítva minden, a Főteren meg mindenhol butikok... mondjuk sok a kínai bolt, de azért egy-két márkaboltot is találtok :D
2014. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sopron nagyon szép, bár nekem egy kicsit kicsi (soproniként mondom ezt), de esténként mindig vannak élőzenés programok, amik azért dobnak a hangulaton.
2014. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!