Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Osztálykirándulás! Menjek...

Osztálykirándulás! Menjek vagy sem?!

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni. (Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már!) Az osztályban már meg vannak a baráti csoportok, csak én valami miatt egyikbe sem vagyok benne. Nem csináltam semmi rosszat nem szólogatok be senkinek. Szünetben is csak én ülök egyedül. Én amolyan ,,ha nincs ló jó a szamár" vagyok. Az osztálytársaim egyenként tök jó fejek, na de együtt...Eddig mindig mentem a kirándulásokra de most olyanok is jönnek akiket meg végképp nem bírok. Már megvannak a csoportok is gondolom. Ha odamegyek hozzájuk kiröhögnek. Ofőnek nem akarok szólni mert neki meg azt mondják hogy ők barátkoznak velem. Komolyan beszélni képtelenség velük. Visszahúzódó vagyok. Délután sem hívnak soha sehova. Aki járt/jár hasonló cipőben az kérem írja meg a hogy mit tett.
2015. jan. 23. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát, szerintem menj el. De egyébként hány éves vagy?

Mindenesetre abból baj nem lehet, hogy elmész. Ha szar lesz akkor ennyi, de ha meg jó, kár lenne kihagyni.


De egyébként nálunk a gimiben mindig jöttek a nyomik meg a kockák is, és mindig jól elvoltunk. Mi anno nem közösítettünk ki senkit emiatt, és ők is jól érezték magukat osztálykiránduláson. Ettől függetlenül suli után nem hívtuk őket el ide-oda. De az osztkir egy jó buli. Csak nem kell túlfeszülni.

2015. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is világéletemben ez a nem tartozok sehová kategória voltam, ugyan elmentem ilyen osztálykirándulásokra, de mindig félrevonultam. Miért? Mert nem érdekelt a titokban otthon elhozott Cinzano és más alkoholos akármik vedelése, se az, hogy másztak át egyik erkélyről a másikra a fiuk, egész éjjel nem aludtak, csak én a sarokban. Azért, hogy "befogadjanak", ne legyél tökrészeg, ne drogozzál, cigarettát se szívjál el, nem ettől lesznek ők sem felnőttek. Megpróbálhatnak leitatni, hogy jót röhögjenek rajtad, vagy drogot tesznek a poharadba és hasonlók. Vagy lehet még durvább is, mint ama bizonyos szexista gólyatáborokban. Nem kell elmenned, ha mindez neked nem fér bele az életedbe.
2015. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát Köszi. És nem áll szándékomban drogosnak, alkoholistának lenni.:))
2015. jan. 23. 22:40
 4/19 vakar válasza:
100%

hát az érzés hasonló nagyon :) velem is így volt,egy csoportba sem tartoztam de elmentem és valahogy összerázodott a csapat, namindegy egyszóval szerintem meny el legyél teli önbizalommal és probálj a hozzád hasonlo lányokkal elleni, ha nemjönbe jövöre ne menj el ,de az is lehet hogy jövőre már jó barátok lesztek.És akik kiröhögnek? hagy röhögjenek csak, inkább röhögjenek magukon, az embereknek nincs mit szégyelni.

:D

2015. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Jaj ba.szki, nehogy már most azzal fenyegessétek, hogy alkoholista meg drogos lesz, ez azért már a ló túlsó vége.


Hány éves vagy kérdező? Nálunk mindig mindenki jött, jó bulik voltak, gimiben már ment a piálás is normális szinten, az osztályfőnök is csatlakozott mindig, jó fej volt. Szerintem pont, hogy ezeken a középsulis osztálykirándulásokon kéne kicsit megismerkedni a piákkal, itt nem olyan nagy gond, ha sikerül kicsit berúgnod, legalább kitapasztalod, hogy mennyit bírsz, mert később már tényleg gáz, ha valaki 20+ évesen nem tud mértéket tartani. Ezek fiatalkorod legnagyobb bulijai, lehet hajtani a csajokat, futkosni éjjel egymáshoz, diákcsínyeket elkövetni, aztán 2-3 nap nem alvás után hazaesni.

2015. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha kihagyod örökké bánni fogod! Egyszer vagy iskolás, többé nem lesz lehetőséged elmenni. Én se voltam olyan nagy barátságban senkivel de hozzácsapódtam a különböző klikkekhez és senki sem küldött el. Hidd el ez lehet életed egyik legjobb kirándulása.
2015. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyasmi voltam mint te. Nem éreztem sose jól magam ezeken az osztálykirándulásokon, de a többiek szemében jobb fej voltam annál, aki nem ment el.
2015. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is zárkózott típus voltam, de nem hiányoztam egyik osztálykirándulásról se. Mindenhol jól éreztem magam, jókat beszélgettünk. Nagyon keveset piáltunk.
2015. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha kimaradsz a "közös élményekből", csak még rosszabb hűvösebb lesz a kapcsolatod a többiekkel.
2015. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Éééés akkor a "megbánod majd egyszer", "egyszer vagy iskolás", "vétek kihagyni" és egyéb közhelyes hülyeségek helyett végre egy olyan is válaszol, aki ugyanolyan, mint te.


Ne menj. Tök fölösleges. Gimiben volt pár haverom, velük elvoltam, de általánosban legtöbbször nem mentem - amikor igen, azt meg is bántam, mert ugyanúgy egyedül voltam és szénné untam magamat. Szóval azt mondom, a rá szánt pénzt inkább tedd el és vegyél belőle napi két kakaós csigát, azon a pár napon meg maradj otthon. Nem unod magadat, nem leszel magányos és még jól is laksz.

2015. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!