Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ismertek a Balatonon olcsó,...

Ismertek a Balatonon olcsó, megbízható szállást pár napra egy házaspár részére?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Google a jó barát, van 10000+1 szálláskereső oldal.


www.szallas.hu

www.booking.com

www.szallasvadasz.hu


STB.

2015. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öhm. Tudom. A hangsúly a MEGBÍZHATÓ szón van. Ezeket az oldalakat én is olvastam.
2015. júl. 6. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el a véleményeket is.
2015. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont azért ajánlottam ott vannak vélemények.
2015. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok. :) csak bennem volt a félsz, ki tudja igazak-e. :)
2015. júl. 6. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de akik az oldalakon foglaltak ugyanolyan idegenek számodra mint itt a gyakorin az emberek :D Ebben nem sok a logika.
2015. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Balatonkeresztúron ajánlom a Családi Lovas Panziót, olcsó is volt, nagyon szép is volt, kb 15 percre volt a strand gyalog. Ha kocsival vagytok akkor jó választás, mi sajnos vonatoztunk, így a vonat állomástól a szállásig nem volt jó az út, gyalogos forgalom nem volt kialakítva, így az autóúton kellett minden nap kisétálnunk a partig, ami nem túl vonzó. De árban ezt tehettük meg, és a környezet és a szállás, és az ottlévők kedvessége kompenzálta ezt a dolgot.
2015. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!